Magie

Egyptský horoskop: znamení boha Sutecha

Již od 17. září až do 20. října vládne na pomyslném trůně egyptského horoskopu času znamení boha Sutecha. Jací jsou lidé narození v tomto znamení?

Tento bůh je bohem zla, války, bouře a pouště, ztělesňuje také hněv a žárlivost. Jeho božský bratr Horus jej porazil, a proto bloudí jako vyhnanec pouští hnán úmorným a neúprosným sluncem. Tento exilový rozměr ho povyšuje také na boha svobody.

SutechSutech byl znázorňován buď jako mytické zvíře složené z částí těla různých živočichů, nebo v lidské podobě se zvířecí hlavou (osel, psovitá šelma, mravenečník).

Lidé narození ve znamení tohoto boha žijí stále v jakémsi strachu a úzkosti, jsou velmi nároční a stále chtějí podávat maximální výkony. Neustále řeší dilema, kdy zvolit ten správný okamžik pro čin a rozhodnutí. Jen málokdo z ostatních lidí si tak dobře uvědomuje různé možnosti volby. Stále hledají duševní rovnováhu, touží po harmonii a mají silné obavy, aby nezklamali. Kritika či neúspěch se jich velmi dotkne a nelehko se s tím smiřují. Nesnadno přiznají svůj omyl, a to často vede k tomu, že již nemají dostatek sil, aby v započaté práci pokračovali.

Sutechova hněvivost se u těchto lidí objeví tehdy, když se setkají s nějakou nespravedlností, potom jsou nekompromisní. Narodili se s pocitem, že mají pomáhat spravedlnosti a všemu, co je na světě dobré - v tom jsou neúnavní. Nositelé tohoto boha nelehko snáší politický útlak a často raději emigrují, než aby se podrobili nespravedlivé nadvládě.

V exilu si vždy vedou dobře, vždy když jdou ve stopách svého patrona Sutecha. 

Materiální hodnoty tyto lidi příliš nezajímají, ale nestává se, že by byli bez prostředků.

Lidé boha Sutecha jsou rození diplomaté, kteří dokonce dávají dohromady nepřátele, aby je smířili. Dokáží být štědří k přátelům, které si vybírají neomylným odhadem. Ke svému růstu potřebují upřímnou náklonnost a oddanost svého partnera.

Přečtěte si více o egyptském horoskopu:

   
12.10.2015 - Magie - autor: Helena Pelikánová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Jandywoman [*]

  ehornych — #3No to je fakt.Sml22 To jsem v životě taky nikdy nikde nečetlaSml23. Ale nemohlo mě nenapadnout, že se Havel taky narodil ve znamení Vah, tak to bude asi o něm Sml58

  superkarma: 0 12.10.2015, 19:19:13
 2. [4] Boros [*]

  Tak moje babička byla asi výjimka, co potvrzuje pravidlo- nesedlo na ni nic. Včera by měla 101 let, bohužel už tady 35 let s námi není....

  superkarma: 0 12.10.2015, 17:01:26
 3. avatar
  [3] ehornych [*]

  Zajímavé,o tomto bohu jsem nic neslyšela. Asi i částečně pravdivé, jen ten exil mi do toho nepasuje.

  1. na komentář reaguje Jandywoman — #5
  superkarma: 0 12.10.2015, 16:42:54
 4. avatar
  [2] vladka321 [*]

  Můj bratr, jak vyšitý - naprosto to k němu sedí Sml67

  superkarma: 0 12.10.2015, 10:32:17
 5. [1] bobani [*]

  to sedí

  superkarma: 0 12.10.2015, 09:55:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme