Bulvár

Edukační film ukáže, jak se správně chovat v Aquaparku

V rámci projektu Aquainfo.cz - Aquamánie vzniká další edukační film. Po trojdílné sérii o saunování seniorů, které vysílala česká televize ve svém pořadu Barvy života se připravuje další vzdělávací dokument, který má divákům humornou formou přiblížit, jak se správně chovat v Aquaparcích, a nejen tam.

aqua

Nejvíce problémů a úrazů je při koupání způsobeno neukázněností návštěvníků. Pokud to skončí jen boulí či modřinou, je vše možno brát ještě s úsměvem, leč bohužel vážnější poranění nejsou žádnou výjimkou a mohou také nastat situace, kdy jde doslova o život.

Film, který vzniká v rámci projektu Aquainfo.cz - Aquamánie je brán s nadhledem a humorem, nicméně dodržování několika základních pravidel může předejít situacím vážným.

aquaRole průvodce i neposlušného návštěvníka se mistrovsky ujal zpěvák a bavič Vladimír Hron. V modelových situacích ukazuje jak se nechovat v saunách, jak je to se stravovacími a hygienickými návyky. Film není určen jen pro děti, kteří patří mezi nejčastější neukázněné návštěvníky, ale také jejich rodičům. Uvádí zásady, jak je třeba děti hlídat, jaké pokyny mají od dospělého doprovodu dostat.

Dalším důležitým aspektem, popsaným ve filmu, je používání vhodných plavek a dalších pomůcek k zábavě i odpočinku v aquaparku.

Projekt a film vzniká za podpory MMR.

www.aquainfo.cz

   
10.01.2011 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Kubatek [*]

    Hlavně,aby to k něčemu bylo.U nás je každej ,,chytrej,,a pak se domáhá odškodnění,až se něco stane.Morálka a ohleduplnost se v Česku nenosí,bohužel.

    superkarma: 0 10.01.2011, 15:23:46
  2. [1] lidicka [*]

    Dobré řešení. Teď už jen aby se film "dostal" k těm  neukázněným návštěvníkům.Sml15

    superkarma: 0 10.01.2011, 06:17:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme