.

E-kniha - ideální vánoční dárek pro všechny generace

Dárky

E-kniha - ideální vánoční dárek pro všechny generace

Také jste se při nedávném pohledu do kalendáře zhrozili, jak málo času zbývá do Vánoc a vy jste ještě nestihli nakoupit vánoční dárky pro své nejbližší? Kniha je klasika Vánoc, kterou nemůžete nic pokazit, ale zkuste na to jít novodobě. Kupte své rodině a známým elektronickou knihu. Dobrá knížka je dárek, který nikdy nezklame a v elektronické verzi ji máte pohodlně a přímo do svého počítače koupenou v řádu několika minut. Navíc teď máte díky společnosti Wooky možnost vybírat z velkého množstvím elektronických knih autorů jako jsou Michal Viewegh, Tomáš Sedláček, Barbara Nesvadbová nebo Tomáš Baránek. Takže kamarádovi v okamžiku pořídíte knihu, kde se dozví, jak získat ženu svých snů, sestru zase pobaví vtipné historky o mužích, ženách a vztazích mezi nimi a váš tatínek nahlédne do soukromí jednoho z největších počítačových mágů všech dob. Navíc je elektronická knížka dárkem, který se dá koupit na poslední chvíli a poslat během několika minut třeba na druhý konce světa.
Pro usnadnění výběru jsme pro vás připravili speciální balíčky v hodnotě od 329Kč do 521Kč, které během pár chvil nejen pohodlně koupíte na internetovém portálu www.rajknih.cz, ale také můžete rovnou elektronicky zaslat obdarovanému. Podívejte se tedy, které tituly jsme namixovali pro vaše nejbližší, ale také přátele a známé.

eknihy

Pro nezávislou ženu

Bára Nesvadbová: BORŮVKY

Další kniha známé české autorky Barbary Nesvadbové s názvem Borůvky volně navazuje na její předcházející knihu fejetonů Brusinky. I v této knize autorka zůstává věrná svému oblíbenému námětu, kterým jsou vztahy žen a mužů.

Reudiger Dahlke: LÉKÁRNIČKA PRO DUŠI - CVIČENÍ A MEDITACE

Kniha, která poradí, co dělat, ztrácíme-li duševní rovnováhu, selhávají nám nervy a nemůžeme se ubránit tlaku stresu, choroby či tíživé životní situace.

Tim Ferriss: ČTYŘHODINOVÝ PRACOVNÍ TÝDEN

Systém „otroč -> šetři -> odpočívej“, kdy člověk v mládí po celé dny dře a vlastní život jakoby odkládá na důchod, se evidentně přežil a Ferriss ve své knize představuje způsoby, jak si užívat života i v produktivním věku.

Pro muže mnoha zájmů

Tomáš Sedláček: EKONOMIE DOBRA A ZLA 2.0

Bývalý člen Národní ekonomické rady české vlády si klade jednoduché otázky jako co je ekonomie, jaký je její smysl, odkud se bere, jaké jsou její možnosti, omezení a hranice a mnoho dalších. Tento úspěšný bestseller nyní vychází v rozšířeném vydání.

Walter Isaacson: STEVE JOBS

Oficiální životopis jednoho z největších světových vizionářů vyspělých technologií a taky jeden z nejvlivnějších podnikatelů vůbec, jehož dílem jsou revoluční přístroje, jako je iPod nebo iPhone.

Tomáš Baránek: JAK SBALIT ŽENU 2.0

Nové, aktualizované a obohacené vydání bestselleru, kterého se prodalo přes 20 tisíc výtisků a byl přeložen do polštiny a slovenštiny, pomáhá mužům odstranit překážky na cestě předvztahové komunikace a dostat se ženám na kobylku.

Dědečkovi pro radost

Vladimír Růžička: S LVÍČKEM V SRDCI

Mimořádná hokejová osobnost Vladimíra Růžičky se hlásí už podruhé o slovo. Kniha začíná rokem 2003 a zahrnuje spletité, zábavné i poučné situace z úporné práce v pražské Slavii, kterou k druhému mistrovskému titulu dovedl v roce 2008 a kde je zároveň spolumajitelem klubu.

D. Vávra - R. Lipus: ŠUMNÁ MĚSTA I.

Kniha je podrobným a přitom zábavným průvodcem českou moderní architekturou. Autorům se podařilo najít natolik strhující a svižný pohled a způsob interpretace, že k televizním obrazovkám přitáhli i diváky, kteří podobné pořady nesledují. Kniha je ještě lepší.

V.P.Borovička: SLAVNÉ PŘÍPADY INTERPOLU

Plodný mistr literatury faktu dovršil svou čtyřdílnou exkurzi do světa nejslavnějších policejních případů výběrem příběhů z kartoték Interpolu. A tak se čtenářům, po úspěšných sbírkách Scotland Yard zasahuje, Velké případy FBI a Pařížská Sureté pátrá, dostalo do rukou i devatenáct nejsledovanějších vyšetřování mezinárodní policie odhalující zločiny po celém světě.

Kamarádce jen tak

Sabrina D. Harris: ČARODĚJKA

Román vypráví o dívce Valentině, která po automobilové nehodě upadne do komatu. Zatímco však v současnosti leží v nemocnici a lékaři si lámou hlavu, jak ji probudit, ona se ocitne ve středověké Anglii za vlády Edwarda III v ženském klášteře u opatství Canterbury. I když ji velmi trápí, že nemá žádné vzpomínky a neví, kdo vlastně je, zapojí se do běžného řeholního života a pomáhá sestrám s nemocnými. V Anglii se v té době začíná mor rozlézat po celé zemi a kosí její obyvatele po tisících. Valentina zjišťuje, že má na léčení velké nadání, čímž si ale některé sestry znepřátelí. Do jejího osamělého srdce se pomalu vkrádá láska, kterou chová k Frederikovi, bratrovi matky představené, který přijel do kláštera na návštěvu. Jako chudý rytíř krále Edwarda bojuje s povinností zajistit rodině majetek sňatkem s bohatou dědičkou a s láskou k Valentině.

Suzanne Hawley: DENÍK JEDNÉ MRCHY

Maggs je učitelkou dramatické výchovy na renomované dívčí střední škole. Poté co ji opustil přítel, trpí depresemi a Alison, její psychiatrička, jí navrhne, aby si psala deník, což by jí mělo pomoci „přenést se přes destruktivní myšlenkové vzorce a najít si produktivnější způsob života“. Problém však tkví v tom, že cokoli Alison řekne, Maggs ignoruje.

Neil Somerville: ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2012

Čím se čínské horoskopy odlišují od evropských a proč jsou tak populární? Autorovo vysvětlení zní: „Protože ze starobylé moudrosti Východu můžeme čerpat ještě dnes. A také proto, že členění v čínském horoskopu je podrobnější a poskytuje více informací.“

E-kniha jako dárek

Nyní je zcela nově možné darovat e-knihu jako dárek. Stačí v detailu knihy kliknout na tlačítko „darovat“, vyplnit komu ji chcete dát a připsat věnování a certifikát odeslat e-mailem. Příjemce pak jen klikne na odkaz, který najde na poukazu a klikne na možnost „přijmi darovanou knihu.“

Vánoční nabídka Wooky - bonus v podobě předplatného

Pokud si pořídíte jednu ze zmíněných trojkombinací do 31. prosince 2011, získáte jako bonus předplatné jednoho z časopisů dle vašeho výběru zcela zdarma.

  • Více informací a kompletní nabídku elektronických knih naleznete na www.rajknih.cz
   
16.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme