Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma, který nám poslala čtenářka s nickem gabuna.

Když přijde řeč na džíny, nemůžu si nevzpomenout na ty, které jsem si poprvé oblékla po porodu. Musela jsem ještě nějaký čas pobýt s miminkem na dětském oddělení  JIP, kde jsme nemuseli chodit v pyžamech, košilích a županech, ale mohly jsme si nechat přivézt „civilní“ oblečení.

Bylo to moc fajn, protože jsme se necítily jako pacientky. Však jsme také nebyly, prostě jsme jen musely svoje nedochůdčátka vykrmit do váhy dvě a půl kila, aby nám s mimi pustili domů.

Když se mě manžel ptal, co bych chtěla přivést, rozhodně jsem neváhala a řekla, ať mi přiveze moje oblíbené džíny. Docela na mě koukal, že si je troufám tak krátce po porodu obléknout, ale já jsem trvala na svém.

Krásné temně modré džíny se na mě smály a já se těšila, až se do nich nasoukám. Už jsem měla dost těch těhotenských hadrů, chtěla jsem se zase cítit sexy.

Začala jsem se do nich soukat. Pravda, šlo to ztuha, ale nakonec jsem se do nich přece jenom napresovala. Jenomže nešly zapnout. Vzpomněla jsem si na fígl z mládí, lehla si na zem, a zip šel zapnout celkem v pohodě. Horší bylo vstávání, v kalhotách jsem byla naditá, jak tlačenka, ale šťastná, že jsem je vůbec oblékla. Vyšla jsem pyšně na chodbu a maminky včetně sester jen zíraly a záviděly mi tu úžasnou tajli.

Na tyhle džíny nikdy nezapomenu. Vrátily mi sebevědomí a dobrý pocit ze své postavy.

gabuna

Jé, tak to přesně znám a dokážu se vžít do vašeho pocitu

A jaké džíny máte ve svém šatníku vy, milé ženy-in? Který střih upřednostňujete a který byste na sebe nikdy nevzala? Šla byste v džínách i do společnosti? Vzpomínáte na své první? V kolika letech jste si tyhle vysněné kalhoty koupila? Za kolik? Vzpomínáte na první reakce okolí? Máte nějakou džínovou příhodu?

Na vaše džínové příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz

 

Reklama