Na největším světovém veletrhu dětského zboží, který se každoročně koná v Kolíně nad Rýnem, se mohli návštěvníci přesvědčit, že vedle kvality a praktičnosti se klade čím dál větší důraz také na design kočárků. Jaké stylové novinky si pro nás světové značky připravily?

www.babystar.cz.

Denimový kočárek

www.babystar.cz.Pokud máte rády džínovinu, díky novému potahu Peg Pérega si ji můžete dopřát i na kočárku. Do denimu italská značka oblékla například sportovní kočárek GT3. Ten si snadno poradí s každým terénem, maminky vedle jeho vzhledu ocení praktická nafukovací kola. U zadních je možné vybrat si nastavení ze tří režimů podle terénu, ve kterém se zrovna s kočárkem pohybujete, přední kolo je plně otočné a aretovací. Zabrzdit můžete kočárek pomocí brzdy připevněné na výškově nastavitelné rukojeti.

Sháníte-li spíše hlubokou korbu a denimový potah se vám líbí, volbou může být kočárek Young. Ten je vybavený tzv. 4-season systémem, který umožňuje regulovat cirkulaci vzduchu uvnitř kočárku. Potah je z patentovaného hypoalergického materiálu Softerm. Vnější otočný regulátor umožňuje nastavit sklon opěrky zad tak, že nemusíte vaše miminko rušit. Stříška, která jde sklopit či úplně sundat, také dobře poslouží jako úchyt pro oblíbenou hračku.

Skladný kočárek s vyměnitelnými koly a LED dioadami

www.babystar.cz.Hartan Topline S je lehce ovladatelný kočárek s přehazovací rukojetí. Má ultra lehký hliníkový rám a je snadno skladný. Jako novinku firma Hartan nabízí vyměnitelnou přední osu, tzv. Quad systém. Výměnou osy získáte dvě velká přední kola a rázem máte kočárek s názvem Topline X, který si snadno poradí s každým terénem. Další inovací jsou také zabudované LED diody a reflexní prvky pro větší viditelnost kočárku. Sportovní nástavba jde nasadit v obou směrech, miminkům se pohodlně sedí na extra polstrovaném sedadle. Podle potřeby je také možné nastavit opěrku zad, a to až do zcela ležící polohy. Mamince zvýší komfort velký nákupní koš. Kočárky Topline S a X jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, jak jednobarevné či dvoubarevné, tak i pestřejší, například s motivem puntíků či kostek.

Kombinovaný kočárek Avus

www.babystar.cz.Avus je novinka od německé značky ABC Design. S hlubokou korbou je vhodný pro miminka od narození do 15 kilogramů váhy, sportovní nástavba lze pomocí jednoduchého mechanismu uchycení připevnit oběma směry. Díky adaptéru je Avus kompatibilní s různými autosedačkami ze skupiny 0+, např. s Risusem od ABC Design a dále se sedačkami jiných značek (v testech bezpečnosti velmi dobře hodnoceným Atonem od Cybexu či sedačkami od Maxi Cosi a Römeru).

Doporučené prodejní ceny uvedených kočárků:
GT3 - Peg Pérego: 12.890 Kč
korba Young - Peg Pérego: 5.390 Kč
podvozek Classico Velo - Peg Pérego: 5.290 Kč
Top Line S - Hartan: 13.890 Kč, vyměnitelná osa Quad systém: 2.390 Kč
Topline S LED: 15.190 Kč

Top Line X - Hartan: 12.890 Kč
Avus - ABC Design: 9.690 Kč
Kočárky a další dětské zboží naleznete na www.babystar.cz.

Reklama