Novinky

Džínová párty – nový LEVI’S® STORE „zasvěcen“

„Kohínho 10“ zavíral, doslova zamykal krám a nejmenovaná umělkyně poslala ráno SMS, že hasičák určitě vrátí. To svědčí o tom, že se večírek k otevření Levi’s® Storu – nového chrámu denimu na Václavském náměstí – vyvedl.

nasite

levi kohák

kohak 2

Rocková nálada odstartovala už dopoledne, kdy si štafetu začali předávat DJs, například Mardoša z Tata Bojs, Jiří Burian aka Kapitán Demo, Jana Kománková z Radia 1 nebo Kay Buriánek. A večer to rozjeli SUN + DEAD, Václav Havelka z Please The Trees se svým úžasným 8letým synem Šimonem na bicí. Možná za bubny nebyl vidět, ale slyšet určitě až u Muzea. 

mardosa

kay burianek

burian

Moderátorovi večera, Jakubovi Kohákovi asi proudí žilami džínově-modrá krev, je to opravdový rytíř denimu. Džínové kousky má rád, je sběratel, přímo z popelnice prý zachránil staré tatínkovy kousky. Dorazil v úžasné vintage džísce, na které je logo Levi’s® s velkým E. Vzácnost, fajnšmekři budou vědět. Popřát nové prodejně přišli i další zajímaví hosté. Herečky a tanečnice Jana Plodková s Jitkou Schneiderovou mohou potvrdit, že se v pohodlných leviskách dá i tančit. Marek Taclík zase dokazuje, že sedí i mužným postavám. A Jakub Žáček by si je prý vzal na další výpravu do Kosma. Petr Čtvrtníček je milec pětsetjedniček a přivedl dceru Aničku, potenciální levisačku.

plodkovavanektaclik

Obrovský zájem byl o úpravy v Tailor Shopu, kde svůj krejčovský um a invenci předváděl krejčí Vítek. Hádejte, co si nechal na džísku vyšít Matěj Rupert?

matej

A Jakub Kohák má svou „podepsanou“ fotbalovou džísku. Mnoho hostů si odneslo unikátní kousek s výšivkami, nášivkami nebo špendlíky. Tak pokud jste to nestihli, nevadí, upravit si nějaký ten svůj můžete nechat kdykoliv.

levi.com

facebook.com/levis

   
07.03.2017 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. [3] nino [*]

  MARIE MATEJKOVA — #2 Ale je to tlama, co Sml57

  superkarma: 1 08.03.2017, 05:54:37
 2. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Můžete mi někdo říci,čeho se Jakub Kohák spíše nezúčastní? Občas škoda pro pořadatele ,když se někdo pasuje,jako vtipný a nepostradatelný Sml80

  1. na komentář reaguje nino — #3
  superkarma: 1 07.03.2017, 21:57:58
 3. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  dobrá značkaSml59

  superkarma: 0 07.03.2017, 18:56:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme