Trápí vás problémy s řídkými vlasy nebo bojujete s jejich předčasným vypadáváním? Pokud patříte mezi ty, které zneklidňují  začínající kouty, úbytek vlasů na temeni nebo pleš, nezoufejte! Máme pro vás tip od odborníků ze Schwarzkopf Professional na nový BC Hair Growth Regime, patentovanou technologii se složkou Karnitin tartrát pro podporu růstu vlasů až o 22 %.

Díky nové technologii obsažené v séru pro podporu růstu vlasů BC Hair Growth Serum a aktivačním šamponu BC Activating shampoo ochráníte vlasy před vypadáváním, obnovíte jejich hustotu a celkově podpoříte jejich růst. Nyní při zakoupení séra během měsíce května a června získáte BC Activating shampoo zdarma a to vše v jednom dárkovém balení!

Letní dárkové balení BC Hair Growth Regime – šampon zcela zdarma
Nedostatek vitamínů, prožitý stres, užívání některých léků nebo genetické předpoklady… to vše má na svědomí vypadávání nebo dokonce celkovou předčasnou ztrátu vlasů.  Pro pomoc při řešení těchto problémů nyní můžete využít přípravky z nedávno inovované řady BC Bonacure  v podobě aktivačního šamponu BC Activating shampoo a séra pro podporu růstu vlasů BC Hair Growth Serum s obsahem účinné složky Karnitin tartrát.

Oba výrobky se skvěle doplňují.  BC Activating shampoo - aktivační šampon aktivuje vlasové kořínky a posiluje tak růst vlasů. BC Hair Growth serum – sérum pro podporu růstu vlasů chrání vlasy před vypadáváním, aktivuje jejich růst a zlepšuje hustotu. Klinická studie prováděná institutem pro experimentální dermatologii prokázala, že pravidelné používání séra posiluje a vyplňuje vlasy, zlepšuje jejich hustotu až o 19% a stimuluje jejich růst vlasů až o 22%. Pro dosažení těchto výsledků je nezbytné používat sérum dvakrát denně minimálně po dobu 24 týdnů.

Při zakoupení nového přípravku BC Hair Growth Serum (100 ml, 779 Kč vč. DPH) – séra pro podporu růstu vlasů s obsahem účinné složky Karnitin tartrát – máte nyní časově omezenou možnost získat BC Activating shampoo (250 ml) - aktivační šampon (běžná prodejní cena 233 Kč) zcela ZDARMA.
K DOSTÁNÍ EXLUZIVNĚ V KADEŘNICKÝCH SALONECH!!!

 

Reklama