MarionnaudHebká pěstěná pokožka rukou a vláčné, plné rty jsou standardem každé moderní ženy. Zejména s blížícím se chladným počasím však není úplně snadné si krásnou pokožku udržet. Změny teplot, chlad, vítr, to vše se promítá do kvality naší kůže, u rukou ještě hraje roli časté mytí či domácí práce.

Vláčné pokožky rukou dosáhneme jen s pravidelnou péčí, která hydratuje, vyživuje a zároveň umožňuje pokožce dýchat. Přesně tuto kombinaci nabízí také novinka přírodní kosmetiky Marionnaud NATURE Beneficial Duo Care.

MarionnaudKrém na ruce – zjemňující hydratační krém, který vytvoří na rukou ochranný štít před nežádoucími okolními vlivy, aniž by zanechal pokožku mastnou. Obsahuje zklidňující výtažky z pampelišky, vyživující bambucké máslo a přírodní oleje. Kromě rukou je krém vhodný také na suchá místa obličeje (okolí nosu, rtů), lokty, kolena nebo popraskané paty. Neobsahuje parabeny.

Balzám na rty – pečující a hydratační složku zajišťuje jemná pampeliška, o výživu se postará bambucké máslo a včelí vosk. Neobsahuje parabeny.

Marionnaud

Marionnaud NATURE 2 v 1 je díky svému jemnému složení vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Praktické balení zase umožňuje mít své dva top produkty neustále při ruce, ať už v kabelce či na cestách. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 279 Kč.

Přírodní řada Marionnaud NATURE nabízí ve svých čtyřech řadách kompletní pleťovou i tělovou péči. Na výběr jsou tyto produkty:

Marionnaud

Reklama