kde jinde, než ve slevách. O to větší radost jí udělaly. Ale to není všechno. Nutno dodat, že ty dvě hodiny vybírání a zkoušení trpělivě přežil i její manžel. Sice šlofíčkem v autě, ale pak vše zaplatil a dokoupil doplňky. Ruku na srdce, milé ženy-in, která z vás doma takový poklad?

Příjemný pátek a i nadcházející víkend všem. Nedá mi to, abych k tomuto tématu nenapsala. Protože výprodeje, to je moje. Cítím se jako rybka ve vodě. Věci, které se mi před slevami zdály nedostupné, si teď mohu klidně pořídit a udělat si tak radost.

Většinou vyrážíme s dcerkou.Co nevidím já, vidí její pátravé oči. Ruce plné ramínek s hadříky pak neseme do kabiny, kde zkoušíme. Je to dobré takhle ve dvou. Co si myslíme, že nám padne, kritickým pohledem ohodnutí ta druhá. A tak probíhá selekce. Vybrané oblečky si radostně neseme domů, předvedeme klukům /ti na nás civí s výrazy nejapnými, neboť holčičí oblečení jim nic neříká/ .Nicméně to přetrpí, samozřejmě s poznámkami typu - nemáš v tom nějak velkej zadek nebo ty jsi se nám nějak zakulatila. Já se tomu směju, zatímco štíhlounká dcerka letí okamžitě před zrcadlo hledat nepřítele v podobě nějakého špíčku.

Ale pochlubit se musím. Šaty na sobotní svatbu ne a ne sehnat. Už jsem to vzdala, že půjdu ve starých. Když jsme se vraceli v neděli urvaní ze zahrady, stavěli jsme ještě v Olympi. Muž s Bastíkem všude se mnou jako mé stíny. To bylo vybírání, mít ty dva neustále za zadkem a poslouchat ty si vezmi, ty se mi líbí....jen abychom už vypadli. :)))
Odeslala jsem je čekat do auta a pak teprve byl klídek na vybírání. Ale pořád nic,co by mne oslovilo . Po dvou hodinách zkoušení po všech prodejnách se šatstvem jsem objevila malý butik plný slev a plný šatiček. Jedny hezčí než druhé. Vyzkoušela jsem desatery a seděly mi všechny. Teď jsem měla dilema....a jaké???? Přišla selekce a zbyly dvoje. Muž s Bastíkem dorazili prospalí a odpočinutí z auta.Taťka vybral, zaplatil a mně spadl takový kámen ze srdce, že to bylo slyšet určitě hodně daleko....

Doplňky včetně bot už jsme nakoupili lehce. Vše ve slevách. A barevně sladěné do růžova. To byl letos můj nejlepší nákup, ze kterého mám opravdu upřímnou radost!

A nezkazí mi ji ani úraz, který jsem si přivodila v úterý ráno na kolejišti pádem mezi koleje,ani nateklé oko...Botičky růžové na podpatcích, ďoufám, že vás obuju!!! Kolena a holeně hrají všemi barvami, otoky ledováním postupně mizí. Synek mne snad padnout nenechá :),se svými 108 kg by měl mít sil na rozdávání. Ortézu si poté poslušně nasadím.

Nějak to zamaskuju, a co nepůjde, to bude vidět. Prostě to zvládnu!!!!! Takových a horších šrámů už jsem měla, hlavně, že ,,chodím.“

Tak mi v sobotu držte palečky a mějte se moc a moc fajn

ekleinovka

Milá ekleinovko, pochopila jsem správně, že se jedná o svatbu vašeho syna? Pak blahopřeji jemu, ale i vám, že máte tak trpělivého manžela

A co vy, milé ženy-in, pochlubíte se také svými výhodnými nákupy? Co se vám podařilo sehnat ve slevách?Nenecháváte si ujít výprodeje? Co nejraději ve slevách nakupujete? Co jste si koupila naposledy?Na co se chystáte?

Napište nám na dnešní nakupovací téma. Na vaše příspěvky a fotky vašich „úlovků“ se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama