SAPELI přirozeně rozšiřuje vlastní showroom


„Spolupráce na projektech čerpacích stanic MOL, KFC nebo McDonald’s je stěžejní částí našeho podnikání a jsem velmi ráda, že přiblíží dveře SAPELI všem zákazníkům z různých koutů republiky. Ti získají příležitost vidět dveře SAPELI "za běhu“ i mimo standardní výstavní místa,“ říká projektová manažerka společnosti Vše pro interiér APOLO s.r.o. Martina Čejková.

Čerpací stanice v novém kabátu
Jedním z klíčových úspěchů společnosti Vše pro interiér APOLO s.r.o. bylo navázání spolupráce se stavebními firmami, zabývajícími se renovací čerpacích stanic MOL. „Tato spolupráce se samozřejmě utvářela dlouhodobě a museli jsme vynaložit velké úsilí, abychom vytvořili fungující vztah mezi investorem, stavební společností a námi, jakožto dodavatelem. Postupně se nám podařilo vytvořit standardy, které jsou nyní společné pro všechny pobočky výše zmíněných řetězců,“ uvádí Martina Čejková. Společnost Vše pro interiér APOLO s.r.o. dodala pro dosavadních 19 stanic nejenom všechny laminátové dveře SAPELI (model ELEGANT v HPL COCO Bolo), ale i madla, větrací mřížky, speciální samozavírače pro snadnější otevírání a pomalejší zavírání či oboustranné okopné plechy, které dveře chrání od předčasného opotřebení, čímž dopomohla k modernizaci čerpacích stanic MOL. Remodelované stanice vybavené dveřmi SAPELI najdete například na silnici R10, v Bříství nebo v Mohelnici.

Restaurace KFC a McDonald’s s dveřmi SAPELI
Do poboček KFC dodala společnost SAPELI, ve spolupráci se společností Vše pro interiér APOLO s.r.o., speciální dveře vyráběné z odlehčené DTD desky, které jsou dle celoevropských standardů stříkány barvou RAL. Tyto dveře jsou opatřeny okopnými plechy, madly a samozavírači. KFC však není jediným řetězcem, který zdobí dveře SAPELI. S dveřmi tohoto jihlavského výrobce se zákazníci setkají také na pobočkách McDonald’s, Starbucks Coffee, Burger King, Pizza Hut po celé republice, a to konkrétně s modelem ELEGANT s klasickými doplňky pro frekventované prostory, podobně jako v konkurenčním řetězci.
 
O společnosti Vše pro interiér APOLO s.r.o.
Společnost byla založena jako dceřiná firma společnosti Apolo Čáslav. Firma sídlí v Praze – Štěrboholech, kde se nachází i vzorková prodejna – SAPELI Point. Zpočátku se orientovala především na koncové zákazníky, postupem času začala spolupracovat i na projektech, které nyní činí většinu obratu společnosti. V návaznosti na poptávky společnost rozšířila svou činnost i v oblasti podlah, zárubní HSE apod. Pracovní tým se tak rozrostl o přípraváře, montážníky, administrativní pracovníky. V současné době společnost spolupracuje např. s firmou Metrostav v rámci rekonstrukcí škol, se stavebními firmami společně pracuje na modernizaci kanceláří, obchodů a developerských projektech.

O společnosti SAPELI
Společnost SAPELI je jedničkou na trhu interiérových dveří a zárubní. Svým zákazníkům nabízí ucelenou škálu dveří od základních foliovaných přes klasické dýhované až po luxusní modely ve vysokém lesku či prosklené stěny na míru. Neustále si drží vysokou úroveň designu a vynikající kvalitu svých produktů. Mimo Českou republiku úspěšně působí na Slovensku, v Rakousku, Německu. Více na www.sapeli.cz.

Reklama