V tématu dne přišel při pátku na přetřes kontrast mezi sexem bez lásky a láskou bez sexu. Přečtěte si příběh slečny Evy, která prožila to první, a příběh slečny Marušky, která dnes a denně prožívá to druhé...

Dovedete si představit sex bez lásky? A lásku bez sexu? Přečtěte si dva příběhy inspirované skutečným životem...

love

Eva

Vždycky jsem byla stydlivá holka a vždy čekala na toho „pravého“. Čekala jsem do svých devatenácti a po maturitě ho našla. Počkala jsem si i se sexem a nikdy jsem nelitovala, že jsem si to nechala až na svoji první lásku, svého prvního přítele. Bohužel, princem byl pro mě jen několik měsíců, pak jsme se rozešli. Ve vztahu byly lži a hádky, nemělo to cenu...

Dlouho jsem se pak trápila a trápím se dodnes, pořád ho mám v srdíčku. Nemohla jsem se s nikým vyspat bez lásky, jak mi radila kamarádka - že to přebolí. Přišlo mi, že to nejde... Nakonec jsem si ale řekla, že to zkusím. Že se tak zkusím odreagovat, zapomenout a nemyslet na to, jaké to bylo s tím, kvůli komu se teď trápím.

Stalo se to nedávno. Půl roku po našem rozchodu. Seznámila nás kamarádka právě za tím účelem - oba jsme věděli, do čeho jdeme. A šli jsme. Sex bez lásky, prostě jen tak. Sama to teď nedokážu pochopit, že to jde... Výsledek je asi jasný, k žádnému zapomnění nedošlo. Bylo to příjemné, ale to je všechno. V hlavě mám pořád Martina.

Maruška

Milujeme se, ale můj muž má problémy s krevním tlakem. Od doktora dostal před dvěma lety prášky, které mu tlak sráží, bere je třikrát denně. Náš život to posunulo do docela jiných kolejí. Museli jsme si zvyknout věci řešit v klidu, protože stresové situace by mohly být pro manžela nebezpečné. Muž změnil práci a všechno daleko víc plánujeme, vždycky si děláme podrobný rozpis, co se jak udělá a jedeme podle toho rozpisu.

Musím říct, že když si na to člověk zvykne, zautomatizuje si tenhle postup, tak to nakonec je lepší než všechno řešit na poslední chvíli a nárazově. Takže za tohle jsem ráda. Za co ale ráda nejsem, je náš milostný život. Kdo si myslí, že ve čtyřiceti člověk přestane mít chuť na sex, je blázen! Jenže já ho mít nemůžu, protože prášky mimo jiné způsobují to, že manžel nemá erekci.

Věděli jsme to a manžel mi řekl, že se rozvedeme, když budu chtít. Ale to já nechci - miluju ho! Sex do našeho života patřil a bylo to to nejkrásnější, ale miluju ho i bez sexu. Několikrát jsme zkoušeli, když jsem potřebovala, že mi manžel pomohl, ale jak u toho není vzrušený, tak to není ono - nedovedu to dobře popsat, je to trochu jako by se člověk miloval s někým, kdo ho nechce. Tak jsme toho nechali, nechci si ty nejkrásnější vzpomínky tímhle kazit.

Téma dne 17. 8. 2012: Sex bez lásky, láska bez sexu

  • Měla jste někdy sex bez lásky?
  • Prožila jste někdy lásku bez sexu?
  • Máte na sex bez lásky či lásku bez sexu vyhraněný názor?

Své příběhy a úvahy mi zasílejte jako příspěvek k tématu do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 17. 8. 2012 v 15.00 hodin. Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění příspěvku, a´t je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Z uveřejněných příspěvků vyberu jeden, jehož autorku odměním dárkem k tématu víc než vhodným, totiž erotickou hrou pro dva Nevinné hrátky (vydalo Albi).

hratky

Reklama