nám poslala čtenářka s nickem Catik5. Obě se svým způsobem týkají jejího přítele, ale spoluaktéry jsou tchýně a kamarád. Zvláště druhá příhoda vypadá hodně pikantně

Dobrý den, dnes zajímavé téma,hodně jsem se rozmýšlela jestli něco napsat a pak mi to nedalo, protože jsem si na něco vzpoměla. Ale nejdříve začnu něčím jiným. Svlékání mi nevadí u přítele, sice ze začátku jsem se styděla jít i do plavek, ale pak to nebylo tak strašné. Když si vzpomenu na to, že jako malé mimčo mi nevadilo chodit do bazénku bez plavek a dělat blbinky. Bylo to normální ukazovat všechno tak, jak nás pánbůh stvořil.

Ted chodím u přítele jen v tričku, ale kalhotky mám a je to v pohodě.

Mám super příhodu se tchýní.

Trošku jsme se opili všichni a já se šla koupat. Byla jsem tam asi jen 10 minut a byla hned venku, ale v tom to přišlo. Jako myška, hezky potichu mi vtrhla do koupelny. Měla jsem na sobě jen kalhotky a vršek byl odhalený. Hrozně jsem se lekla a ona taky. Obě dvě jsme začaly ječet , možná se nachvilku koukla a pak hned zabouchla zase dveře. Asi hodinu se mi omlouvala a pak jsme se tomu jen smály. Přítel měl z toho srandu ještě druhý den pořád mi lezl do koupelny a ječel, bylo to k popukání, hrozně mě takhle zlobí.

Nebo jednou můj tchán se styděl jít po schodech dolů, protože neměl na sobě trenky a musel zavolat přítele, aby mu nějaké přinesl odspo, já jsem ale říkala, že bych se tu chvilku nedívala, jen jsem se smála.

A ještě mám jednu:

Když jsme s přítelem začali chodit spolu krátce a tak jsme se ještě styděli. Asi jako každý ,když začíná:-).On se koupal v bazénu s kamarádem a mě se nechtělo jít do plavek, tak jsem se šla osprchovat. Jenže jsem zapoměla na to, že jsem si zapoměla nahoře všechny věci na převlíknutí do pyžama. Bylo to hrozné a zrovna mě nikdo neslyšel, protože kecali někde všichni.

Chtěla jsem jít nahá nahoru po schodech pro věci a ještě k tomu bez ručníku, ani nevím proč jsem si ho nevzala. Rychle jsem vyběhla, nekoukala dopředu a najednou jsem se střetla také s nahým kamarádem, který byl u nás v bazénu na návštěvě a zrovna si převlíkal plavky. Jak jsem prostě běžela, tak jsem do něho vrazila a oba jsme spadli na zem. Nejdřív jsme ječeli a lekli se, co se to děje a pak jsme se tomu smáli, viděl nás i přítel, který mě hned zahalil a ten kamarád si natáhl zase plavky.

Všichni jsme se tomu smáli a musela jsem jim to všechno vysvětlit, jak se to stalo.Pak jsem se dozvěděla, že mi přítel za to, že jsem nešla do bazénu, schoval věci a mně to bylo divné, ale nevadilo mi to. Ještě po měsíci, když jsme se potkali, jsme se hned rozesmáli, ale s přítelem jsem dodnes a on už na to určitě zapoměl, to jen já si pamatuju takový věci:-D.

Catik5

Milá catik5, já ymslím, že si to pamatuje moc dobře

Text nebyl redakčně upraven

Reklama