Bulvár

Dvě předsevzetí od Lilith a Pezav

Zdravím všechny.

Moje předsevzetí bude letos to samé co každý rok, přestanu kouřit. Nebo se zase o to pokusím. Rok co rok to zkoušm a taky všechny novodobé přípravky, zatím bez úspěchů. Psaní mi dělá potíže, protože jsem slovenka a moje gramatika není ještě zcela vypilována. Tu se taky naučím pořádně. Chci Vám všem popřát všechno dobré do nového roku, a aby každý měl úspěch ve svém předsevzetí. Moc držím palce.

Lilith

Starý rok byl,nejen pro mě ale i pro celou rodinu smutný a nevykonpezovali to ani malé radosti,které nás potkali.Do Nového roku mám jen jeden veliký cíl:dělat radost.Všem kolem sebe,dětem,manželovi, a všem lidem které znám a kteří mi byli oporou v těžkých chvílích. Asi je to podivné novoroční přání, ale radosti je stále málo a i když třeba jen pustíte někoho sednout v autobuse,určitě tím uděláte někomu radost.Moc se těším na Nový rok a všem přeji ať se Vám splní Vaše sny a přání, a hlavně ať je hodně těch hezkých šťastných dnů.

Vaše pezav.

Text příspěvků nebyl redakcí upraven.

Téma dne: Novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí budou tématem na dnešní den. Dáváte si novoroční předsevzetí? Pokud ano, jaká jsou ta do roku 2011? Co byste chtěla v příštím roce stihnout, dokázat, zažít?

Pište nám své úvahy na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a na konci dne vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Do nového roku tak můžete získat čistící masku s hřejivým účinkem a sprchový gel, obojí od Avonu.

   
30.12.2010 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] SNÍŽEK [*]

  díky za přání,taky jsem neměla veselý rok a radost potřebujeme jako sůl,přeji všem splnění přání a Sml25seSml72aSml49

  superkarma: 0 30.12.2010, 16:22:20
 2. avatar
  [2] lenka.ha [*]

  Obáván se , že o naše přání nikdo nestojí. Což mne usvědčuje o tom, že lidi sem píšou účelově. Já jsem popřála všechno nejlepší všem z upřimného srdce a zapoměla jsem vyhlásit soutěž, asi by se zapojilo víc lidí..

  superkarma: 0 30.12.2010, 12:44:28
 3. avatar
  [1] lenka.ha [*]

  superkarma: 0 30.12.2010, 11:56:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme