Zdravím všechny.

Moje předsevzetí bude letos to samé co každý rok, přestanu kouřit. Nebo se zase o to pokusím. Rok co rok to zkoušm a taky všechny novodobé přípravky, zatím bez úspěchů. Psaní mi dělá potíže, protože jsem slovenka a moje gramatika není ještě zcela vypilována. Tu se taky naučím pořádně. Chci Vám všem popřát všechno dobré do nového roku, a aby každý měl úspěch ve svém předsevzetí. Moc držím palce.

Lilith

Starý rok byl,nejen pro mě ale i pro celou rodinu smutný a nevykonpezovali to ani malé radosti,které nás potkali.Do Nového roku mám jen jeden veliký cíl:dělat radost.Všem kolem sebe,dětem,manželovi, a všem lidem které znám a kteří mi byli oporou v těžkých chvílích. Asi je to podivné novoroční přání, ale radosti je stále málo a i když třeba jen pustíte někoho sednout v autobuse,určitě tím uděláte někomu radost.Moc se těším na Nový rok a všem přeji ať se Vám splní Vaše sny a přání, a hlavně ať je hodně těch hezkých šťastných dnů.

Vaše pezav.

Text příspěvků nebyl redakcí upraven.

Téma dne: Novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí budou tématem na dnešní den. Dáváte si novoroční předsevzetí? Pokud ano, jaká jsou ta do roku 2011? Co byste chtěla v příštím roce stihnout, dokázat, zažít?

Pište nám své úvahy na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a na konci dne vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Do nového roku tak můžete získat čistící masku s hřejivým účinkem a sprchový gel, obojí od Avonu.

Reklama