Stála v předsíni a nejistě přešlapovala z nohy na nohu. Čerstvá čtyřicátnice. Žila si relativně spokojený život, byla dvacet let vdaná, měla dvě děti, pěknou práci, proplouvala životem lehce a něco jí chybělo. Něco, co ženu dělá ještě krásnější – pocit, že je jedinečná, milovaná a chtěná. Pocit, že po ní někdo touží, vstupuje mu do snů a myšlenek. Chceme to, co je nové, nepoznané, překonávat výzvy, riskovat a dělat věci, jež nejsou úplně správné. Chceme to všichni, někdo více a někdo méně. Ona to také chtěla. Toužila ještě jednou zažít něhu prvních nesmělých doteků, které sílí a zkoumají, přinášejí rozkoš a poznání. Pak přerostou v primitivní chtíč, zatemní myšlenky a končí sexem bez zábran a bez pravidel. Chtěla být dvě. Dvě osoby v jednom těle, zodpovědná manželka i matka a náruživá povolná milenka, žena, která dá průchod svým tajným přáním a snům. Nebyla ale ochotná ohrozit svoji rodinu a zázemí. Nikdy se nemilovala s jiným mužem než s tím svým. Přestala přešlapovat, zvedla sbalenou cestovní tašku a vyšla ze dveří. Jela si splnit sen.

Jolana nasedla do autobusu a sledovala ubíhající krajinu. V myšlenkách se vrátila o pár měsíců zpátky, kdy objevila kouzlo chatu, ale po první euforii ji začal nudit. Nadržení ženáči, kteří tvrdili, jak jim žena nerozumí, nebo vulgární sprosťáci a tisíce anonymních lhářů. Chtěla si jen povídat, o sobě, o svých pocitech, zjistit, co cítí muž, jaké má představy a přání. Nakonec jednoho přítele našla. Psali si otevřeně téměř rok, o životě, o tom, co právě prožili, i o sexu.
Jolana mu nelhala a jak časem zjistila, ani on nelhal. Byl ženatý a měnit to nechtěl. Začala o sebe víc pečovat, postupně si nakoupila erotické spodní prádlo, lépe se oblékala a začala si víc věřit. Otakar jí na oplátku svěřoval svoje představy, diskutovali o nich. Snad stokrát se milovali různými způsoby, mnohokrát podnikli krásné výlety a strávili spolu několik úžasných víkendů, řekli si nespočet hezkých slov a smáli se spolu - ale jen v myšlenkách na papíře. Alespoň jedinkrát v životě ochutnat nepoznané, chovat se bláznivě! Ta myšlenka ji pronásledovala a nedala jí klid. Chtěla s Otakarem strávit víkend a vyzkoušet všechny ty představy, o kterých mluvili. Občas si připadala, že jde okolo výlohy s lákavou sladkostí, zastaví se, dívá se, a když natáhne ruku, narazí na studené sklo. Dřív nikdy nenašla odvahu vejít dovnitř. Teď tedy ochutná. Z myšlenek ji vytrhly hlučně se otevírající dveře autobusu. Český Krumlov, byla na místě.

Do hotelu dorazila před Otakarem, na recepci si vyzvedla klíč a vešla do pokoje. Víkend plánovali dlouho a pečlivě. Malý luxusní hotel zařízený středověkým nábytkem byl útulný. Pokoji vévodila dřevěná, vyřezávaná postel s nebesy. Jolaně se zdálo, že jí okolo žaludku létá tisíce malých motýlků, tak se jí chvěl. Zapípal mobil, něžná sms ji potěšila. Chtěla, aby to bylo dokonalé, zbývala jí necelá hodinka. Z koupelny vyšla osvěžená, voňavá a decentně nalíčená.

Doufala, že Otu překvapí vůní, kterou si vybrala. Vsadila na detaily, věděla, co má rád. Oblékla si černé krajkové prádlo, podvazky a punčochy s krajkovým lemem, uhladila elegantní šaty ke kolenům, které se mírně rozšiřovaly, na kotník si připnula řetízek, naposledy pohlédla do zrcadla, vplula do páskových bot na vysokém podpatku a zamkla pokoj. Seděla v baru a pila šampaňské. Když konečně uviděla Otakara, pomyslela si, že to není žádný manekýn, ale zachovalý mužský středního věku. Vypadá lépe než na fotkách z poslední doby, pomyslela si. Střetli se pohledem, chvíli se na ni díval, usmál se a pokračoval dál do patra.

Málem jí zaskočilo, když se opět objevil. Temně šedý oblek mu moc slušel. Přistoupil k Jolaně, něžně ji políbil. "Jsem rád, že jsi tu, zlato, těšil jsem se na tebe, jsi nádherná," zašeptal. Vzal ji pod paží a usadili se v boxu. Objednal večeři, povídali si, dotýkali jeden druhého, dávali si ochutnat sousta, rty bezděky zavadil o konečky jejích prstů. Maličkostmi rostla jejich touha. Strávili spolu krásný večer, tančili a pak se na pokoji milovali. Přesně jak si naplánovali. Vyzkoušeli, co je zajímalo, snažili se uspokojit jeden druhého. Další den chodili v uličkách starobylého města, smáli se jako děti, líbali na ulici, navštívili zámek, prochodili obchůdky a po návratu do hotelu si ve vaně rozdělali šampaňské. Došlo i na odvážnější milostné hrátky a erotické pomůcky. Jolana prožívala neskutečné pocity štěstí, intenzivní orgasmy a objevila spoustu nového o sobě i Otovi. Pro tuto příležitost si koupila vonné masážní oleje a zjistila, že i jemným masírováním těla může muže vzrušit k zbláznění. Víkend pomalu končil a ona si byla jistá, že Otakara miluje víc, než tušila.

Jolana nasedla do autobusu a už nebyla sama, sledovala ubíhající krajinu, tentokrát však cestou zpět. V myšlenkách se vrátila o pár měsíců zpátky, kdy objevila kouzlo chatu a podělila se o něj se svým manželem. Měli se rádi, ale ubíjel je každodenní stereotyp. Zkusili chat a emaily, prozradili jeden druhému to, co by snad nikdy nevyslovili, hráli hru na milence a domluvili si víkend v Krumlově. Z myšlenek ji vytrhly hlučně se otevírající dveře autobusu. "Jsme doma, miláčku," věnovala Otovi něžný úsměv." Byl to krásný víkend, díky," řekl jí i jiné věci, ale ty jsou jejich tajemstvím. Odemkli dveře bytu a opět byli Boženou a Janem. Jolana s Otakarem čekají na další výlet.

 

Poznámka redakce.
Přibližně do dvou hodin odpoledne budou soutěžní příspěvky vycházet. Poté najdete na hlavní straně článek s anketou a budete moci dát svůj hlas té povídce, která se Vám líbila nejvíce. 

Reklama