Zatím sloužily v rodině čtenářky s nickem Kytinkak. Všechna svoje auta chválí, má je ráda a bere je jako součást rodiny. Přečtěte si, jaká auta Kytinkak vystřídala a jaké má dnes

Přeji krásný den všem žen-inkám i tobě Danuško. Za svůj řidičský život, jsem vystřídala s manželem tři auta. První auto dovezl manžel z Německa na korbě svého auta. Byla to kombinace naší 1000 s něčím, už nevím ani čím. Naše zlatá škodovčička. Jezdila jako hodinky. Nádherné sedačky, které by dnes asi neprošly. Měla na přední části kačenku. Takže to byla naše Kačenka. Co já se s ní najezdila. Co já jsem jí natropila ohnutých blatníků při parkování. Dnes se tomu směji. Ale naše stará dobrá Kačenka mě naučila vlastně jezdit, couvat a parkovat. Takový učitelJ))

kačenka

Další naše auto byl Fiat Tipo, na to autíčko moc vzpomínám, už pro jeho dokonalost, chytrost. Ukázal mi na elektronické palubce, kdo má špatně zavřené dveře, že mi dochází nafta, kdy je nejvyšší čas natankovat. To byl náš Šediváček. To auto bylo fakt úžasné, že se do něj i hodně vešlo.

Potom jsme ho vyměnili za WV Polo Clasik, také krásné auto, ale na tu dobu kdy jsme ho kupovali dost drahé a nic nemá. Museli jsme si dodat alespoň centrální zamykání, jinak to nemá lautr nic, ale bylo nové a krásné. Mělo najeto snad 2000 ticíce km, což bylo krásné. A tohle auto je naše Kačenka č.2. Zatím nás nikdy nenechala ve štychu.

polo

Auto je pro mě  opravdu vším. Bydlíme na vesnici a spoléhat na autobus, který jezdí jen párkrát za den, bylo opravdu hrozné. Takže jsem ráda, že ho máme. Já i manžel každé naše auto pochválíme, pokud přijedeme s delší cesty, bereme ho opravdu jako našeho člena rodiny, což ono opravdu je.

Tak to jsou naše jezdící miláčkové.

Kytinkak

Milá Kytinkak, také se divím, proč sou auta tak drahá, když nabídka převažuje poptávku. A WV? Tam platíte vyloženě za značku. Mnohem levnější auta mají lepší výbavu, ale tady si kupujete německou solidnost a ta není zrovna nejlevnější

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom se jmény aut vy, milé ženy-in?

  • Dáváte svým plechovým miláčkům jména, nebo ne?
  • Pokud ano, tak jaká? Co vás k tomu vede nebo inspiruje?
  • Dáváte jim jména lidská, nebo je odvozujete od názvu značky?
  • Čím je pro vás vaše auto?
  • Povídáte si s ním? Chválíte ho, když vás vyveze z nějaké šlamastiky?
  • Nadáváte mu, když nejede? Pomáhá vám k tomu jeho jméno?

Napište nám, pošlete třeba fotku svého auta na adresu redakce@zena-in.cz

 

Reklama