Když se mi v neděli ráno stal můj úraz, kdy jsem si zlomila nos, jela jsem samozřejmě ihned na pohotovost. Kde mi ošetřili můj nos, ale pro jistotu jsem ještě v pondělí navštívila Doc. MUDr. Jana Měšťáka, CSc.

Většina z nás to dobře zná, něco se nám ve večerních hodinách, nebo o víkendu stane a první kam míříme, je nejbližší pohotovost, kde nám „pomohou“, ale co když se nám výsledek jejich práce úplně nezdá? To byl i můj případ, podstoupila jsem RTG, dostala jsem na pohotovosti hliníkovou dlahu a jela domů. V pondělí mi kolegyně v práci doporučily návštěvu specialisty, prý pro jistotu, takže jsem odpoledne vyrazila do Esthé – Kliniky plastické medicíny k Doc. MUDr. Janu Měšťákovi, CSc. Ten se na mě podíval, sundal dlahu, vyměnil za sádru a řekl mi, co bude následovat dále. Jsem strašně ráda, že jsem k němu zašla, teď už vím, že jsem v těch nejlepších rukách.

Mě by ale velmi zajímalo, jestli i vy po zásahu lékaře třeba na pohotovosti pro jistotu vyhledáte jiného doktora a necháte se překontrolovat?

Reklama