K tématům, které jsme již v našem magazínu ukončily, dorazily dva zajímavé příspěvky. Fotoraritu zaslala čtenářka Věra a příběh o svém dětském kroužku zase čtenářka Ski067...

Máte ráda záhady? Potom rozeznejte, jaká planeta je vedle měsíce na následujícím snímku čtenářky Věry. Pobavit se také můžete u vyprávění čtenářky Ski067. Oba příspěvky dorazily k již minulým tématům a tedy nemají nárok na získání dnešního dárku, přesto jsem se rozhodl uveřejnit je...


Dobrý den, posílám úplněk měsíce, který jsem vyfotila letos 12. srpna v Polné.

planeta?

Nevím, co to je vlevo od něj. Snad nějaká planeta, ale jaká?
Zdraví,
Věra


Táta chtěl mít doma olympijskou hvězdu, a já raději tajně chodila do dramaťáku :-)
Když mi byl šest let, hodil mě táta do bazénu se slovy „Musíš plavat nebo se utopíš!“
A já se zachránila. Trenér plavání, který mě viděl jak zvládám vodu, okamžitě mě vzal do oddílu. Tréninky byla pěkná dřina, ráno jsem musela vstávat v šest hodin ráno, do školy s mokrými vlasy a po škole druhý trénink. O sobotách závody, soustředění, takže žádné volno, žádné kino, diskotéky. Pokaždé mě táta nechal ostříhat na tenisák, prý abych měla lepší čas. Trénovala jsem do své puberty. Co můj táta ale nevěděl, tajně jsem chodila i do dramaťáku a plavky jsem namáčela v umyvadle. ..
Proto jsme své děti do ničeho nenutili a nechali jim volnou ruku, ať si vyberou, co chtějí dělat. Dcera si vybrala lásku k horám a závodně lyžovala. Syn zase kulatý nesmysl a hraje fotbal.
A já musím přiznat, že moje zkušenost mi pomohla pochopit, že když něco děláte s láskou tak je to vždycky super :-)

Hezký den,
Ski067

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. září 2011: Kuchařské průšvihy

I mistr tesař se někdy utne. Tedy, jste-li geniální kuchařky, milé čtenářky, jistě máte zkušenost i s nějakým nepovedeným pokrmem. A je-li pro vás kuchyně spíše mučírnou, myslím, že k historce na dnešní téma nebudete muset příliš dlouhou brouzdat po stezkách paměti.

  • Jaký byl váš největší kulinářský průšvih?

Své příspěvky zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Chcete-li mít šanci k uveřejnění a získání dárku, zasílejte své příspěvky do 8. 9. 2011 15.00 hodin. Pozor! Uveřejním pouze příspěvky, které budou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. A ještě ten dárek... tentokrát jím budou dvě knížky: BioAbecedář Hanky Zemanové (vydalo nakladatelství Smart Press) a Kniha o kávě od Petry Veselé (taktéž Smart Press).

bio kava

Reklama