Zatím mi posíláte samé romantické historky, stejně tak je tomu i s příspěvkem čtenářky Věrulinky. Její příběh je skoro k neuvěření...

Osudové seznámení

avatarZdravím a přeji krásný den!

Já říkám staro-nové-osudové seznámení jsem měla s manželem.

Chodili jsme spolu, mě bylo 17 let a manželovi bylo 19 let. Ne vždy vyjde první láska, což se potvrdilo i u nás, ne nevyšla, rozešli jsme se.

Během života jsme se tři krát potkali, já vdaná on ženatý. Popovídali jsme si o našich dětech, rodině, s přáním, tak se měj fajnově.

Osud tomu asi chtěl, mělo to tak být.

Po 33 letech se potkáme po čtvrté, oba rozvedeni a delší roky sami, jak jsme si při kávě v kavárně o sobě vyprávěli. Oba dvakrát rozvedeni, oba tři děti, já babička, manžel byl již také dědou.

Já byla 7 let sama a tvrdě jsem se zařekla, ne již nikdy se nevdám, poslední rozvod mě poznamenal, nevěřila jsem žádnému chlapovi.

Manžel byl 3 roky sám, samozřejmě měl stejné předsevzetí, nikdy se neožením.

No, jak už to bývá, předsevzetí se nedodržují, tak tomu bylo i u nás dvou.

Rande jsme si dali na další den, opět v kavárně, přibývalo jich čím dál více a naše sblížení bylo intenzivnější, díky našim vzpomínkám na mládí.

Denně jsem rozebírali, proč jsme se tenkrát vlastně rozešli, ale došli jsme k názoru, nač vytahovat dávno prošlé záležitosti, máme ještě před sebou pěkných pár let života, raději si budeme užívat společně.

Naše láska byla zpět a my jsme skončili spolu na Staroměstské radnici.

Letos jsme společně oslavili 9 výročí svatby a už se těšíme na příští rok, budeme slavit 10. výročí a první rok v našem domečku, to bude oslava velkolepá!

Zdraví,
Věrulinka


Reklama