Čtenářka hubajda je rozvedená a je ráda, že se se svým žárlivým mužem dokázala po porodu dcery rozejít. Děkuji Vám hubajdo za příspěvek. To přísloví, které zmiňujete na konci je velmi zajímavé, víte, že původně mělo trochu jiný význam, než jak ho vnímáme my? Podrobněji třeba ZDE

Hezké ráno všem

Dnes se spoustě ženám vrátí mnoho vzpomínek a to hezkých i těch nehezkých na bývalé ex .Patřím do té skupiny rozvedených žen. Vdávala jsem se ve dvaceti a nemusela jsem muž byl hodný ,pracovitý a také věrný.

Jenže po nějakém čase začal hrozně žárlit a já hloupá si myslela že ho to přejde za nějaký čas  nebo když se nám narodí dítě .Já byla těhotná ale žárlení nepřestávalo ,naopak bylo to horší nemluvě o psychickém teroru od muže .

Než jsem odešla do porodnice tak jsem pomýšlela na rozvod, porod jsem měla hodně těžkej a můj muž došel jen párkrát se podívat  to bylo vše .Po příchodu k rodičům jsem se na 100% rozhodla požádat o rozvod ,muž to neustále protahoval ale nakonec k rozvodu došlo a jsem za něj moc ráda .

Muž za dcerou po rozvodu moc nechodil jen to co měl nařízeno od soudu ze začátku jsem chodila s ním ale jak byla dcera větší chodil sám má jí vždy v pátek na odpoledne .Co dcera trochu vyrostla tak za ní moc nechodí tak jednou za měsíc kolikrát ani to ne alimenty platí stále stejné a včas, když dojde tak dceři donese vždy nějakou sladkost nebo Bravo občas zajde do města a ještě jí něco koupí v kosmetice .

Já o ex nic nevím a ani mě to nezajímá když dojde za dcerou prohodíme pár slov ohledně dcery a to je vše .

Naše bývalé lásky jsou jako jedoucí vlak. Jednou z nich vyskočíte, zamáváte a jen se nám vzdalují. Emoce, které byly u rozchodu tak silné, jsou najednou slabší a již pravděpodobně víme, že náš bývalý doopravdy nebyl tím pravým. Užíváme si znovunalezené svobody nebo již žijeme s novým parterem.

Přesto občas nastanou sentimentální okamžiky, které nás vedou do vzpomínek. Někteří z nás se doopravdy vrátí, vstoupí podruhé do stejné řeky.

A zase zjišťují, že to doopravdy, ale doopravdy, nejde.

Hezký zbytek dne přeje 

hubajda
Text nebyl redakčně upraven


Jaké máte vztahy s bývalými manžely, milenci a příteli?

  • Zcela jste je zavrhla?
  • Nebo s nimi udržujete vřelé kontakty?
  • Musíte se s nimi stýkat kvůli dětem?
  • Stali jste se přáteli?
  • Co na to váš současný muž?
  • A co on? Udržuje kontakty s bývalými?
  • A vadí vám to?

Pište své příběhy, úvahy, stížnosti i pochvaly na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním třemi knihami: Hrana rozkoše od Evy Berlinové, Zákon přitažlivosti v praxi od Roberta Doyla, knihou Divoši od Dona Winslowa a třemi Margotkami na nervy s bývalými partnery.

Velmi se těším na vaše příspěvky a všem, které nebudou chtít, abych zveřejnil jejich nick či jméno, anonymitu samozřejmě zaručuji.

Reklama