Domácnost

Dva v jednom! Speciální nabídka fotoaparátu Samsung WB250F a smartphonu GALAXY Pocket

Ke každému fotoaparátu Samsung WB250F teď každý zákazník získá zdarma smartphone Samsung GALAXY Pocket. S touto dvojicí můžete fotografovat a sdílet snímky bez omezení.

Samsung připravil pro své zákazníky speciální Smart nabídku. Při zakoupení nového chytrého fotoaparátu WB250F dostane každý jako dárek dotykový smartphone Samsung GALAXY Pocket. Maloobchodní cena chytrého balíčku WB250F včetně smartphonu Galaxy Pocket je 5 999 Kč vč. DPH. Fotoaparát je k dostání ve čtyřech stylových barvách: bílé, kobaltově černé, šedé a červené. Chytrý telefon v ceně 2599 Kč vč. DPH obdrží zákazník zdarma.

GALAXY Pocket.

Kouzlo okamžitého sdílení

Samsung WB250F je fotoaparát ze série WB s dlouhým zoomem, který má ve výbavě 18násobný optický zoom a 14,2 Megapixelu BSI CMOS (WB250F). V kompaktním designu se snoubí hybridní dotykové rozhraní skládající se z dotykové LCD obrazovky a pěti navigačních tlačítek, které umožňují uživateli používat ovládání dle jeho preference. Pro ty, kteří chtějí mít absolutní kontrolou nad nastavením fotoaparátu, je k dispozici plně manuálního ovládání. Vše je podpořeno chytrými režimy pro zachycení dokonalého snímku a Wifi konektivitou, díky které můžete fotografie šířit během okamžiku.

Chytrý telefon do kapsy

Smartphone Samsung GALAXY Pocket poskytuje navzdory svému útlému profilu vysoký výkon a řadu chytrých funkcí. Je tenký pouhých 11,9 mm a využívat na něm můžete všech výhod operačního systému Android 2.3 Gingerbread. Ve výbavě nechybí aplikace jako je Social Hub nebo ChatON, které nabízejí nový a jednodušší způsob, jak zůstávat v kontaktu se svými blízkými.

Smart balíček s GALAXY Pocket zdarma je k dostání u všech prodejců elektroniky a fotozboží.

www.samsung.com

   
03.04.2013 - Technika - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme