Domácnost

Dva v jednom na dnešní téma

Děkujeme za každý příspěvek. A když je krátký? přidáme ho k jinému. Jako jsme to udělali v přípdaě příspvěků od čtenářek Kláry a ifulinkaa.

 

 

Moje nejvýhodnější koupě jsou zpravidla neplánované a spontánní. Jakmile si přestavuji, že zajdu do určitého obchodu a koupím si vysněnou věc, zpravidla ji nemají a nebo se má tužba rozplyne podíváním se v kabince na sebe do zrcadla se slovy:,, Vypadám hrozně!“

Největší  jarní koupě pro mě byla kabelka TOPSHOP. Ač ne tolik chválená, ale mě připadajíc bezedná a hodící se téměř ke všemu. A naopak jsem se unáhlila koupí sukně po vánočních slevách, které se snad v nejbližší době zbavím.

Na akci Cakebreak bleší trh, která se konala včera v Meetfactory jsem jela v domnění, že budu odjíždět s taškami plnými originálních kousků a s žaludkem přecpaným veganskými koláči. Nic z toho mě ale nepostihlo. A dnes jdu lovit slaměný klobouk, musím si vsugerovat, že to je neplánované, abych byla úspěšná!

Klára

Krásné pondělí:-)  Mé nákupy nejsou nijak výhodné po většinou, ale občas se povede mi najít věc, ze které mám ještě dlouho radost. Nepočítám potraviny, které mají spotřebu do zítra a sleva na nic řve přelepkou minimálně 60%. To jsou občas levné večeře. Když jsem si vybavovala kuchyni, měl jsem štěstí na výprodej v Tescu. Vařečky a jiná míchátka, prkýnka a nože. Zrovna jako na zavolanou měli 50% slevu. Toš neber to! Při této příležitosti jsem si koupila i keramickou mýdlenku za 10 Kč. Ano, před tím jsem nedůvěřivě se vším poctivě oběhla čtečku kódů, abych se v ceně utvrdila.

Ložní jsme pořídili, když tady u nás paní rušila po letech obchod a vše slevila na polovinu. To se mi taky líbilo.Občas navštívím secondhand, tam se jednou za čas taky povede urvat dobrý kousek za slušný peníz.Zastavárnám, aukru a jiným portálům nevěřím, pokud se jedná o elektroniku. Možná bych si na netu přes bazar koupila oblečení, ale ne nic drahého. Mám strach z nepoctivosti lidí.

Slevové portály mne zatím neoslovily. Týkají se většinou akcí v městech vzdálenějších a nebo těch akcí, které nevyužiji. Ale občas se podívám, tady důvěru mám - neověřenou zatím.

Smlouvání jsem nikde neměla možnost zkoušet, ale nemám na to povahu. Asi raději odejdu s nepořízenou, než abych se s někým dohadovala.

Krásný nákupní levný den přeji všem.

Ifulinkaa

 

 

 

   
16.05.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] jija [*]

  denkas — #2 Já jsem se taky nejdřív lekla, že se mi kousl počítač a naběhlo mi to na začátek a nakonec, ale pak jsem zjistila, že je to tam zrcadlově...Sml22

  superkarma: 0 16.05.2011, 17:00:18
 2. avatar
  [4] denkas [*]

  Sml16Sml16 ifulinkaa — #3 Ono to tam naskočilo nevím už kdy,ale rozhodně né jako první příspěvek!! To byla jen tak připomínka ,je mě jasný ,že se prostě jen chybička vloudila!!Sml80

  superkarma: 0 16.05.2011, 16:56:52
 3. avatar
  [3] ifulinkaa [*]

  denkas — #2 asi to chtěli rozdělit a pak svázat a tak to dopadlo. ale o půlnoci jsem o svém článku nevěděla ani já...

  1. na komentář reaguje denkas — #4
  superkarma: 0 16.05.2011, 16:45:31
 4. avatar
  [2] denkas [*]

  Proč je to tu 2X? jednou čas 00.00 a podruhý 16:00? Akorát o půlnoci je napřed příspěvek IfulinkySml80

  1. na komentář reaguje ifulinkaa — #3
  2. na komentář reaguje jija — #5
  superkarma: 0 16.05.2011, 16:30:50
 5. avatar
  [1] enka1 [*]

  K- taky něco koupím většinou náhodně

  I - s tím smlouváním, jsem na tom úplně stejně.Sml24

  superkarma: 0 16.05.2011, 16:06:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme