Šikovného muže má doma čtenářka ekleinovka. Za dva roky zvelebil zahrádku, což můžete vidět i na fotkách.

Vypadá to moc krásně, milá ekleinovko. Zdravím Vás i muže, děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Pohodový začátek týdne,

máte doma kutila? Já ano. Můj muž je domácí kutil v pravém slova smyslu. Všechno /tedy skoro všechno/ opraví, postaví, zaletuje, přimontuje, připojí a tak dále....

Do práce mu nemluvím. Vždycky se mu zrodí v hlavě nějaký nápad. Pak se se mnou domluví, co já na to a jakmile kývnu, jde na věc. Já jen tiše přihlížím a samozřejmě chválím. A proč by také ne, když vidím, jak se snaží a práce mu jde od ruky.

Poslední dva roky byla terčem jeho obnovy zahrádka.

Mám ji po tátovi a přebírala jsem ji jako prales. Plnou vzrostlých šípků, černých bezů a ,,bordelu“, který postupně mizel ve sběrném dvoře.

Zpočátku jsme ji chtěli jen udržovat v jakémsi takémsi stavu, který by už sousedům nelezl na nervy. Jenže - to byste nesměli znát mého muže. Co kdybychom to udělali takhle - máme doma plno starších prken. A stála pergolka. No, a co kdybychom tu kolnu, co nám spadla do výkopu, postavili znovu? A stála kolna. A co kdybychom trošku upravili tu hlínu kolem kolny? A bylo vydlážděno. A co kousek plotu a udělat nový vchod? A máme nová vrátka.

Já vím, jsou to díla ze staršího materiálu, nejsou to žádné extra stavby, ale nám to ke štěstí stačí. Máme hotovo. Já se starám o rostlinky, muž seká trávu /díky suchu neroste/. Večer posedíme, relaxujeme, dáme sklenku vína, pozorujeme letní oblohu.... co víc si přát?

ekleinovka

p.s. posílám fotky - před úpravou a po

el

ek

ek

ek

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Máte doma kutila?

  • Jaký je váš partner?
  • Je šikovný, spraví všechno, nebo naopak neumí ani vyměnit žárovku?
  • Donutila vás manželova nešikovnost dělat doma všelicos? A co umíte?
  • Jak to u vás doma funguje, když se něco rozbije?
  • Máte nějakou zajímavou příhodu spojenou s kutilstvím?

Pište, těším se na vaše příspěvky. A taky na fotky, jak partner něco kutí, můžete třeba tajně vyfotit jeho dílnu. :-) Jedna z vás dostane dárek: osušku, žabky a házecí míč od firmy Wüstenrot. Na vaše povídání čekám do dnešních 14.30 hodin, adresa je redakce@zena-in.cz, heslo KUTIL.

obrz

Reklama