Protože jde o kratičké texty, ale nechci jejich autorky zarmoutit, že nebudou vydány, vložím je do jedné novinky a vy si můžete přečíst, co si o dnešním tématu myslí čtenářky s nicky kukátko a Mischelle3

Dobrý den, poctivě přiznávám, že možnost 500bodové injekce mě inspirovala k poslání tohoto příspěvku: Nechodím nahoře bez a nechodím tak od té doby, co nejsem malé dítě. Mám pro to důvody společenské, estetické i zdravotní. V mém věku skutečně nejsem žádná modelka a moje poloviční nahota by určitě nepůsobila na nikoho příjemně. Vystavovat slunečním paprskům prsa považuji i za velké zdravotní riziko. Nemám k tomu tedy vážný důvod. Nezávidím mladým a hezky tvarovaným ženám, které si to mohou dovolit a moc jim přeji, aby toho nikdy nemusely litovat.

S pozdravem kukátko

Hezký den, dřív jsem se běžně opalovala nahoře bez. Nosívala jsem topy bez ramínek a vypálené plavky nejsou to pravé ořechové. Do moře nebo mimo lehátko jsem ale vždy přes sebe přehodila šátek. Ne že bych neměla odvahu procházet se po pláži jen tak, spíš mi přijde slušné se obléct. V některých případech ovšem žasnu, kdo se dokáže odvázat a stud žádný. To bych raděj i vypálená ramínka oželela.

Mischelle3

Milé čtenářky, děkuji vám za vaše názory

Texty nebyly redakčně upraveny

 

Reklama