.

Dva dny plné jarní inspirace a zážitků slibuje 23. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa

Novinky

Dva dny plné jarní inspirace a zážitků slibuje 23. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa

Veletrh vám nabídne téměř čtyři stovky firem na výstavních stáncích, které spolu s odborníky nabízejí své nejlepší a nejnovější produkty právě pro vás – předvádějí na místě jejich užití, seznámí vás s jejich cenou i možnostmi dalšího prodeje či aplikace na zákazníky. Na vlastní oči se přesvědčíte o výsledcích – ať už je jimi hezčí pleť, nový styling či účes. Přípravky jsou určeny pro salony, obchod i přímý prodej.

beauty

Část programu bude věnována nehtovému designu, stále se rozšiřuje nabídka přípravků, nástrojů, přístrojů ale i školení pro péči o nohy. Pestrá nabídka BIO přípravků je zárukou, že si každý může všemi smysly vyzkoušet, vcítit se a nalézt ten „svůj“ zázrak přírody pro své domácí užití, zcela jistě se stanou cílem nákupu pro lékárny, drogerie či třeba voňavé obchůdky s přírodními produkty a aromaterapií.

 • Trendy v účesech, líčení, odívání

Trendy v líčení, účesech i módě přicházejí s nastupujícím jarem, na podiu je ztvární přední vizážisté, stylisté i kadeřníci. Soutěžní inspirací bude „Avantgarde“ make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Urban Cherokee“ ztvárňovaný pod vedením úžasného vizážisty s Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou, nebude chybět Honza Špilar, tým Honzy Hlaváčka či tým Karlínského učiliště i holešovických oděvních návrhářů. Plné svěžích nápadů budou práce mladých designerů na téma „Ve znamení zvěrokruhu“ i líčení a účesy ve stylu „Pin Up Style“. Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů, nebude chybět defilé českých miss s Lucií Kovandovou, Karolínou Mališovou a dalšími, na veletrh zavítají i osobnosti známé z medií.

bb

 • Wellness, fitness, zdravý životní styl

Tento dříve ne zcela naplněný obor stává jednou ze „starrs“ veletrhu. Kromě kvalifikovaných ukázek a nabídek školení relaxačních a rekondičních masáží i fyzioterapie, řada nových vystavovatelů nabídne komplexní vybavení wellness a fitness center, novinky v aerobním tréninku, venkovní sauny nebo třeba vodní fitness. A finální „třešničkou“ bude soutěž v naturálním fitness.

   
22.02.2017 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. [4] babinka [*]

  Známá akce a je super...Sml59

  superkarma: 0 23.02.2017, 08:44:28
 2. [3] MARIE MATEJKOVA [*]

  Chodím se podívat každý rok,mohu doporučit. Spousta zajímavostí i příjemných nákupů Sml59

  superkarma: 0 22.02.2017, 17:24:40
 3. avatar
  [2] renda4141 [*]

  Byla jsem na podzimním a bylo to super. Sml16

  superkarma: 0 22.02.2017, 17:08:26
 4. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  Sml59Sml59

  superkarma: 0 22.02.2017, 17:06:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme