Věštění mi vůbec neulehčila posluchačka, která se představila číslem 13042000, ale i tak se mi podařilo odhalit, co se za její oblíbenou písničkou zkrývá... posloucháte rádio ŽENA-IN.cz!

Další posluchačkou, která se rozhodla, zjistit o sobě víc v dnešní věštírně internetového rádia ŽENA-IN.cz je 13042000.


Tahle písnička se mi moc líbí...

Zdraví,
13042000

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro 13042000

Před nelehký úkol jsem byl postaven. Jen z jedné písničky a krátké věty poznat, jaká je posluchačka 13042000... Nořím se do komnat podvědomí a už vím! Ano, ano, vy jste člověk, který nechápe lež. Jste důvěřivá a vždycky překvapená, když zjistíte, že vás někdo klamal. Najevíc to samozřejmě bolí u blízkých lidí, které máte nadevše ráda. Jste laskavá a obetavá. Myslím, že pracujete (nejste-li zrovna na mateřské) v sociálních službách, nebo v nějaké charitě. A pokud ne, tak o takové práci sníte.

Pletu se?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

  • Posílejte mi odkazy na vaši nejoblíbenější písničku, kterou najdete na portále YOUtube!

Napište mi k těmto odkazům, co konkrétně se vám na téhle písničce líbí, napište ještě dalších pár skladeb, které máte ráda (celkem maximálně 5), a já vám prozradím, jaké jste - ano, budu vám opět (jako již několikrát) věštit. Tentokrát z oblíbené hudby.

Kromě věštby dvě z vás, které si nechají nahlédnout do Osudu, budou mít šanci získat krásný dárek. Totiž knížku Poselství run od Renaty Herber (vydal Knižní klub).

Vaše písničky očekávám 9. 11. 2011 do 15.00 hodin na e mailové adrese...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama