Desátá čtenářka  nám poslala příspěvek, ve kterém ze dvou pohledů popisuje problém učitelka žák, učitel žákyně. Díky Vám za něj. Já bych osobně ve třídě mezi devatenáctiletými maturantkami učit nechtěl…

A zrovna nic...umím si živě představit, jak se redakce těší na lechtivé historky, aby z nich pak čerpala dobrou náladu v hektickém předvánočním období. Já chci ale poslat zážitky z dusna, o kterém dotyční až tak netušili, že probíhá, takže nic na dobíjení erotických baterek.

První zážitek je z mého úplně prvního působiště, kdy jsem pracovala na soukromé škole. Mí tehdejší žáci byli jen o dva až tři roky mladší než já, někteří ani to ne a frčely obtažené kalhoty a lodičky s vysokým podpatkem. A jeden z kolegů byl gay.

To ale nikdo z nás netušil do té doby, než si jako spoluučícího přivedl svého hošana a jejich vztah se začal ukazovat i navenek. Ze začátku o nic nešlo, drby se dělají vždycky, oba se chovali slušně, měli vysoké postavení a o pánech v oblecích s příjmy kolem milionu ročně se drbe běžně, takže historkám o společném sprchování málokdo věřil.

Co ale čert nechtěl, „hošan“ se vyšvihl daleko mimo dosah svého partnera - až na pražský Hrad. A začaly potíže. Ke svému velkému překvapení jsem začala být kolegou kritizována, pronásledována, moje třída byla ta nejhorší, neustále byly nějaké stížnosti...naštěstí se mi podařilo změnit místo.

Příčinu jsem se dozvěděla až o mnoho let později. „Potřebný“ kolega se pokusil zalovit mezi dospělými žáky a se zlou potázal - většina kluků prý (aspoň podle jejich vyjádření z třídního srazu po 20 letech) totiž zkoušela sbalit mě - stejně starou učitelku, jejíž manžel pracoval zrovna v Německu a která - po těch víc jak 20 letech už to asi můžu přiznat - byla parádně potřebná...a prý se docela bavili, když dotyčný  „ředitel zeměkoule“ začal žárlit a dělat dusno.

Podotýkám, že sama na mladší nejsem a tak jsem opravdu netušila, proč jsou mládenci tak milí a ochotní...

A druhý je přesně opačný. Nastoupil k nám mladičký učitel, takto můj bývalý žák a bývalý obdivovatel. A po nějaké době za mnou zašel na poradu ohledně toho, že jaksi...s manželkou to není zrovna ideální a jemu hned v první řadě sedávají dívenky hodně vybavené, kterým je při výuce, když se skloní ke klávesnici, vidět málem až do kalhotek. A on s tím začíná mít problém.

Vyřešilo se to jednoduše - třída se posadila podle abecedy a ony slečny seděly rázem vzadu...jenom já, když je dneska potkávám už s jejich vlastními dětmi, tak vždycky přemýšlím, jaké to bude, až jejich dětem bude těch patnáct.

Jestli jako matky budou považovat za normální, že jejich dcery běhají po světě polonahé a vystavují se všem na odiv, nebo jestli taky budou nadávat a vrčet, že nachystaly slušivé svetry, zahalující skoro vše, a jejich dcery je totálně ignorují - stejně, jako to bylo za jejich mládí...

Text nebyl redakčně upraven

Jméno ani nick autorky neuvádím, pokud chce, může se, ke svému autorství doznat v diskusi pod tímto příspěvkem.


EROTICKÉ DUSNO

  • Co si pod tím pojmem představujete?
  • Zažila jste někdy takovou situaci?
  • V reálu?
  • Ve fantazii?
  • Kdy naposledy?
  • Kde naposledy?
  • Baví vás, když je to jen platonický stav?
  • Nebo vyžadujete i dokonání…
  • Zklamalo vás to někdy?

Vaše příběhy, úvahy, fotky, návody i recepty posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním knihami Mystický sex od A do Z a Stopy duše, aneb co o nás prozrazují ruce a nohy.

Reklama