Magie

Dušičkový čas může být i krásný

Jak jde na podzimní chmury čtenářka Johana? To se dočtete a také uvidíte v jejím příspěvku, za který děkujeme

Milá redakce a ženy-in. Každé roční období má něco do sebe a je jen na nás, co si z něj vybereme. Pro většinu z nás je podzim tím nejnepříjemnějším obdobím. Ale já si myslím, že je škoda poddávat se chmurům a špatným náladám. Asi budu dnes výjimkou, ale pro mě je naopak podzim nejkrásnější dobou v roce. Alespoň co se přírody týče. Jako když se podíváte do tváře starého člověka s vráskami. Ta je přece také svým způsobem krásná. Vždycky, když vysvitne slunce, vezmu foťák a jdu do přírody, to mě povzbudí a zvedne náladu.

podzim

A to se týká i Dušiček. Nikde není řečeno, že musíme na hřbitov chodit jen 2.listopadu. Já tam zajdu vždycky, když je hezky, a nikdy nepropadám smutku, natož depresi. Naopak mě těší, jak se lidé o hroby svých blízkých hezky starají. Kdyby mi nebylo hloupé fotit na hřbitově, klidně bych si pár snímků udělala, ale dala jsem raději přednost přírodě a posílám pár fotek podzimních krás. No uznejte, není to pastva pro oči?

podzim

podzim

Vaše Johana

Děkujeme za fotky a radu, jak se zbavit podzimních splínů

Co vy na to, milé ženy-in? Pošlete nám také nějakou fotku z podzimní přírody? Čím si zlepšujete náladu v pochmurných dnech? Co vám pomáhá překonat splín? Patříte k těm, které se ani v dušičkový čas nepoddávají smutkům? Jakým způsobem "slavíte" svátek dušičkový? Už jste byly ozdobit hrob, nebo se teprve chystáte?

Napište nám na dnešní dušičkové téma na: redakce@zena-in.cz

 

 

   
25.10.2010 - Magie - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [4] zázvor [*]

  Hezky řečeno a plus za krásné fotografie.

  superkarma: 0 20.11.2010, 07:14:29
 2. avatar
  [3] poldinka [*]

  Letos to budu prožívat dost intenzivně.jedno úmrtí v rodině,moje nemoc a úmrtí našeho pejska.Hroby mám na své zahradě takže se nemusím obávat si tam dát cokoli-kůli krádeži.Rosvětcím taky často je to přeci jen blízko.Dělám si výzdobu sama do mísy.Sml22

  superkarma: 0 25.10.2010, 15:30:36
 3. avatar
  [2] enka1 [*]

  Sml22Sml16

  superkarma: 0 25.10.2010, 12:30:37
 4. avatar
  [1] átéčko [*]

  Jo! tak tohle ANO!!!!!!!Sml67

  superkarma: 0 25.10.2010, 11:35:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme