Jak jde na podzimní chmury čtenářka Johana? To se dočtete a také uvidíte v jejím příspěvku, za který děkujeme

Milá redakce a ženy-in. Každé roční období má něco do sebe a je jen na nás, co si z něj vybereme. Pro většinu z nás je podzim tím nejnepříjemnějším obdobím. Ale já si myslím, že je škoda poddávat se chmurům a špatným náladám. Asi budu dnes výjimkou, ale pro mě je naopak podzim nejkrásnější dobou v roce. Alespoň co se přírody týče. Jako když se podíváte do tváře starého člověka s vráskami. Ta je přece také svým způsobem krásná. Vždycky, když vysvitne slunce, vezmu foťák a jdu do přírody, to mě povzbudí a zvedne náladu.

podzim

A to se týká i Dušiček. Nikde není řečeno, že musíme na hřbitov chodit jen 2.listopadu. Já tam zajdu vždycky, když je hezky, a nikdy nepropadám smutku, natož depresi. Naopak mě těší, jak se lidé o hroby svých blízkých hezky starají. Kdyby mi nebylo hloupé fotit na hřbitově, klidně bych si pár snímků udělala, ale dala jsem raději přednost přírodě a posílám pár fotek podzimních krás. No uznejte, není to pastva pro oči?

podzim

podzim

Vaše Johana

Děkujeme za fotky a radu, jak se zbavit podzimních splínů

Co vy na to, milé ženy-in? Pošlete nám také nějakou fotku z podzimní přírody? Čím si zlepšujete náladu v pochmurných dnech? Co vám pomáhá překonat splín? Patříte k těm, které se ani v dušičkový čas nepoddávají smutkům? Jakým způsobem "slavíte" svátek dušičkový? Už jste byly ozdobit hrob, nebo se teprve chystáte?

Napište nám na dnešní dušičkové téma na: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama