V minulém soutěžním kole pořadu Duety se s diváky rozloučili zpěvák Petr Kotvald a modelka Zuzana Jandová. Písničku „Milujem se čím dál víc", kterou plánovali na semifinálový večer si tedy už nezazpívají. Ve hře jsou ještě tři soutěžní páry.

Petr Kolář a Simona Postlerová, Tomáš Trapl a Jana Boušková, Petra Janů a Vojtěch Bernadský. Kdo z nich se probojuje do finále? Uvidíme...

Kterému páru fandíte?

My pro vás máme exkluzivní soutěž o dva vstupy právě na finálový večer Duetů, který poběží 19. prosince 2009 od 20.00 na ČT1. Protože jde o přímý přenos, je třeba, aby se výherci dostavili 19. prosince v 19.00 do filmových ateliérů v Praze na Barrandově.

Jak soutěžit?

Najděte všech 20 obrázků Duetů (viz obrázek pod tímto odstavcem), které jsme ukryli do článků v našem magazínu a klikněte na ně.

Duety

Vyhraje jen jedna (nebo jeden) z vás, a to náhodným losem z účastníků soutěže, kteří nasbírají všechny obrázky. Vítěz(ka) od nás obdrží dva volné vstupy na finálový večer pořadu Duety, když hvězdy zpívají.

Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 13. října 2009.

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 13. října až do 9. prosince 2009, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná dnes (středa 9. prosince) ve 12.45 hodin a končí v pondělí 14. prosince v 8.00 ráno. Během pondělka vylosujeme výherce. Hodně štěstí!

Reklama