Bulvár

Duel: Život na zámku

Život na zámku! To by byl život! Nebo ne? Scénář stejnojmenného úspěšného televizního seriálu nám dokazuje, že takový život na zámku nemusí být vůbec jednoduchý. A nepomůže vám k tomu ani to, že se jmenujete Král. Možná však pomůže k vítězství v duelu.

Režisér Jaroslav Hanuš měl při výběru hereckých představitelů hlavních rolí šťastnou ruku. Počínaje babičkou Jiřinou Jiráskovou přes její snachu a manželku hlavního hrdiny Kateřinu Macháčkovou až po dceru Kateřinu Hrachovcovou a hlavního představitele zubaře Krále – Tomáše Töpfera. Vsadil i na popularitu zpěváka Petra Rajcherta, který si zahrál v seriálu syna.
To vše je rodina Králova ze Života na zámku, seriálu vám určitě velmi dobře známém, který mimochodem běží na našich obrazovkách v repríze každou neděli dopoledne.

Seriál byl natočen v roce 1995 a hlavním obsahem příběhu je osud jedné polistopadové rodiny, které se rázem obrátí život naruby, když zdědí zámek. Jejich prvotní úžas brzy vystřídají problémy a zase jen problémy. Jak si s nimi poradí, o tom je celý seriál.
Ale jak si poradíte s dnešním hlasováním vy?

Televizní seriál Život na zámku nasazujeme do duelu proti předchozím vítězným Četnickým humoreskám tak trochu záměrně. Abychom třeba zjistili, která role Tomáše Töpfera vás zaujala víc. :)
Vrchní strážmistr Arazim, nebo stomatolog Král?
Hlasujte, je to jen na vás.

kral

manželé Královi / učitelka: Kateřina Macháčková a zubař: Tomáš Töpfer

použitý materiál: www.youtube.com a www.ceskatelevize.cz

Související články

   
19.11.2013 - Společnost - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [2] Nikar [*]

  kobližka — #1 Lépe bych se nevyjádřila.

  superkarma: 0 19.11.2013, 12:58:18
 2. avatar
  [1] kobližka [*]

  No...jak bych to jenom napsala.Myslím,že ten Život na zámku by svého času dobrý,ale už to nějak vyčichlo.Což se někdy stává filmům a seriáůlm ze současnosti.Oproti tomu Humoresky asi zůstanou atraktivní i po letech,protože to je prostě kus historie.A někdy krásné historie,nostalgicky ztvárněné....

  1. na komentář reaguje Nikar — #2
  superkarma: 5 19.11.2013, 11:36:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme