Dnes je úterý. V hlavním večerním vysílacím čase běží na jednom televizním programu nové díly Ordinace v růžové zahradě, na druhé čtvrtá řada VyVolených. Na co se dívat? A dívat se vůbec?

VyVolení

Tak to je ten pravý blázinec. Nehraný. Lidé jsou schopni ze sebe udělat za prachy cokoliv. Jsou VyVolenými ve vile, kde se nehraje, kde se žije. A národ je sleduje.

První (zatím nejúspěšnější) řada VyVolených měla premiéru 15. srpna 2005. (Jen tři týdny před premiérou Ordinace v růžové zahradě).
VyVolení tehdy lámali rekordní divácký úspěch. První řada přilákala každý večer k televizním obrazovkám téměř dva milióny diváků a dodnes se jedná o nejsledovanější pořad v historii Primy.

Pozornost na sebe upoutali zejména tancující s noži Regina (Holásková), Petr Zvěřina z Václaváku, poněkud jednoduchý Emil Zajac a uhrančivý, ale také dost hysterický Vladko Dobrovodský, který nakonec celou reality show vyhrál a odnesl si 11 milionů korun.
Zřejmě už je ale všechny utratil, neboť se do vily vrátil i ve čtvrté sérii, která odstartovala na televizních obrazovkách v pondělí 19. srpna 2013.
Vladko je po dlouhých osmi letech opět je středem pozornosti. Jestli vyhraje, bude se muset tentokrát spokojit už jen s „pouhými“ pěti miliony.

Prostřednictvím všude rozmístěných kamer můžeme ve čtvrté řadě VyVolených kromě Vladka sledovat také polopsychopatického Vládíka, trhlou matku Romanu, proutníka Thomase či holku z jiné planety, Lucku.
Tereza Pergnerová
opět povstala jako Fénix z popela a předvádí své skvělé moderátorské schopnosti.

A ještě pro zajímavost,
- Vítězem druhé řady reality show VyVolení se stal Antonín Jalovec, vítězem třetí řady se stal Milan Vobořil. Jména, o kterých se už moc nemluví.
Zato o nových členech čtvrté řady se mluví až moc.
My je budeme sledovat taky a uvidíme, jak si povedou. Kdo se zblázní, komu zůstane zdravý rozum, kdo se před kamerami znemožní, kdo obstojí.
Ale zřejmě jim to za těch 5 000 milionů stojí. Přejme jim to, jsou mladí – a každý se nějak baví.

POZOR: Dnes se bude udělovat zelený šátek, (enko)), který je symbolem vyřazení toho, koho ostatní ve vile mezi sebou nechtějí. Kdo ho asi dostane? Uvidíme.

Související článek

Duel: Ordinace v růžové zahradě

HLASUJTE V REDAKČNÍ ANKETĚ

použitý zdroj: www.youtube.com

Reklama