I v druhém redakčním duelu zvítězil seriál Ordinace v Růžové zahradě nad reality show Prostřeno. Jak vidno, oblíbenější jsou seriálové, smyšlené příběhy než ty opravdové ze života. Že by to bylo tím, že scénář se dá upravit a realita už ne?

Co nového v Ordinaci

Sestřička Helena přizná Běle a Pantoflíčkovi, že shání ženicha. Spořádaná rodina je totiž podmínkou tety z Ameriky, aby Heleně odkázala rodinný dům. Pantoflíčka napadne bláznivý nápad, že roli Helenina snoubence sehraje sám…

Jakub chce kvůli Lindě odložit nástup na vysokou školu. Mázl se děsí, že syn prošvihne studium, a slíbí, že vezme Jakubovy „otcovské povinnosti“ na sebe.

Petr Hanák operuje pacienta s terminální diagnózou. Gábina marně usiluje, aby se s umírajícím mužem smířila jeho dcera, a uvědomí si, jak důležitý i její smír se sestrou Simonou.

Doktor Švarc se kvůli Simonině nemocnému dítěti nedostaví včas do nemocnice. Suchý soptí, ale Simona je Švarcovi čím dál víc vděčná.

bobo

MUDr. Bohdan „Bobo“ Švarc / změní se k lepšímu nebo nezmění ?

Hlavní protagonisté Ordinace, kteří si tu a tam prohazují manželky a partnerky jako na běžícím pásu, se tentokrát utkají s dočasnou výměnou, a to Výměnou manželek.
Uvidíme, zda tato svérázná reality show dokáže porazit stále vedoucího favorita – Ordinaci.

poskytnutá fotografie: ordinace.nova.cz

Související článek

Duel: Výměna manželek

Přečtěte si naše rozhovory s některými herci z Ordinace

Reklama