Na našich televizních obrazovkách běží už šestá řada úspěšné televizní reality show Výměna manželek s podtitulem unikátní pohled do života českých rodin. Pokud ji sledujete, víte, o čem je řeč.

Nápad natočit novou reality show vznikl na televizi Nova před osmi lety.
V letech 2005–2009 televize odvysílala první čtyři řady a Výměna manželek se stala doslova fenoménem. Následovalo natáčení dalších dvou sérií, páté a šesté, která běží právě teď, a možná budou následovat i další řady, neboť do výměny se hlásí čím dál více rodin.Novinkou pořadu je raketový nárůst počtu těch, kteří se nás naučili používat jako manželskou poradnu,“ říká vedoucí projektu režisérka Jana Rezková.

Princip pořadu zůstává stejný

Každý díl reality show Výměna manželek představí dvě na první pohled odlišné domácnosti po dobu deseti dnů. Deset dní stráví žena v nové domácnosti pod přísným dohledem nového manžela a ve společnosti nových dětí. Pět dní se řídí pokyny tzv. Manuálu domácnosti, který pro ni připravila původní manželka tak, aby chod domácnosti nebyl narušen příchodem nové ženy. Teprve po pěti dnech má nová žena právo změnit pořádek, předstoupí před rodinu a oznámí své změny.
V závěru pořadu se obě rodiny poprvé setkají a mají možnost konfrontace. Vyříkají si z očí do očí, co se jim během deseti dnů líbilo a naopak ne, co jim změna přinesla, co by chtěli ve svém životě změnit.

Pokud se vám zdají některé příběhy neuvěřitelné, to jste ještě neviděly americkou Výměnu manželek. Ta naše je proti ní slabým odvarem. Přesto ji ale nasazujeme do duelu proti seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jsme přece v Čechách, ne? A ani u nás není všechno růžové. I u nás žena muže bije....

Když žena muže bije...

Související článek

Duel: Seriál Ordinace v růžové zahradě

HLASUJTE V REDAKČNÍ ANKETĚ

Reklama