První díl gastronomické show Prostřeno začala televize Prima Family vysílat začátkem března 2010. Zpočátku rozpačité reakce vystřídala velká obliba a sledovanost.

Pět dnů v týdnu, od pondělí do pátku, usedají v 18.00 hod. diváci televize Prima Family k televizním obrazovkám, aby prostřednictvím soutěžní realitní show Prostřeno nahlédli nejen pod pokličku soutěžících, ale také do jejich domácností, do jejich šuplíků a skříní.

Pět dnů v týdnu, od pondělí do pátku se utká pět soutěžících, kteří musí pohostit jeden druhého ve svém domově s co možná nejoriginálnějším a nejlepším menu. Motivací jim je výhra 50 000 Kč.
Vítěze určí bodování v závěru pořadu, kdy soutěžící dávají body ve stupnici od 1 do 10 a hodnotí nejen jídlo, ale i prostředí, hostitele a jak měl prostřeno.

Součástí pořadu jsou i komentáře k dění, kterých se ujali herečtí manželé: Václav Vydra a Jana Boušková.

Občas se v tomto pořadu vyskytují také VIP hosté, v takovém případě jde výhra na dobročinné účely.
Jindy se v tomto pořadu vyskytnou lidé, kteří vařit vůbec neumí, nebo polovinu věcí nejí, nebo mají doma takový nepořádek a ani se nestydí ho ukázat celému národu.  
Ale 50 000 je silnou motivací jak se zviditelnit i znemožnit.

Ovšem pokud si soutěžící nepadnou do oka už na začátku, mohou se snažit, jak chtějí, stejně se ocenění nedočkají. Není to film s happy endem, je to prostě životní realita, kde se jede se servítky i bez servítků.
A pokud to nezvládají, řešením může být - se pořádně opít (ožrat :)).

Související článek

HLASUJTE V REDAKČNÍ ANKETĚ

Přečtěte si také:

Reklama