Dojemná talk show s prvky reality Pošta pro tebe je dnes prvně nasazena do duelu s vítězem předchozího duelu, kultovním seriálem Nemocnice na kraji města. Bude jí rovnocenným soupeřem?

Pošta pro tebe je pořad určený nejširšímu rodinnému publiku, spojující talk show s atraktivními prvky žánru reality. Ve svém vyznění je co možná nejvíc pozitivní; přináší příběhy, ve kterých jde především o usmíření, pochopení, radost a lásku.
Základem pořadu jsou emoce skryté v neopakovatelných lidských osudech, vyvolávající slzy dojetí nejen u diváků ve studiu a u obrazovek, ale i u samotných účastníků.

Pořad se skládá z několika samostatných příběhů, při stopáži cca šedesáti minut nejčastěji ze tří. Každý je odlišně laděný, např. dojemný příběh o sporu mezi matkou a dcerou střídá odlehčené vysněné setkání se životním vzorem.

První díl Pošty pro tebe byl vysílán 19. května 2005 s moderátorkou Bárou Kodetovou.
Od 8. září 2005 začala pořad moderovat Ester Janečková, která ho moderuje dodnes.
„Když jsem před několika lety začínala Poštu pro tebe moderovat, vůbec jsem nedoufala, že by mohla mít tak dlouhé trvání. Jak je vidět, naše diváky přitahují příběhy, které mají tak blízko k životům nás všech, jsou velmi reálné, skutečné,“ říká Ester Janečková.

postak

moderátorka pořadu Ester Janečková s pošťákem Ondrou (Martin Kavan)

Za dobu svého vysílání si našla Pošta pro tebe velké množství příznivců. Patříte mezi ně?
Pokud ano, dejte jí svůj hlas v pátém redakčním duelu.

zdroj a foto: www.ceskatelevize.cz

Související článek:

Reklama