Seriál brněnské televize Četnické humoresky, který právě běží na našich obrazovkách, si získal u diváků velkou popularitu. A získal si ji i u vás, čtenářek Žena-in, o čemž svědčí jeho vítězství v předchozím, sedmém duelu. Jak si povede v duelu následujícím?

Uvidíme. Každopádně Četnické humoresky jsou jedním z mála seriálů, u nichž se podařilo i dotočení dalších dvou sérií.
Zásluhu na tom má skvěle napsaný scénář, výborná režie, a bezesporu také šťastná ruka při výběru hlavních hereckých představitelů, v čele s Tomášem Töpferem alias Karlem Arazímem.

arazimdva

Nabídku na tuto roli dostal herec v době, kdy s ním právě běžel na televizních obrazovkách velmi sledovaný seriál Život na zámku.
„Nabídku na roli Karla Arazíma jsem dostal v době, kdy byl Život na zámku sledovaný a divácky úspěšný. A já nechtěl v očích diváků zemřít jako doživotní doktor Král. Nabídku jsem přijal jako velkou satisfakci. Byla také diametrálně odlišná od všeho, co jsem předtím v televizi dělal,“ vysvětlil herec.

Přesto kvůli ní musel ledacos obětovat.
„Radikálně se mi změnil rytmus dosavadního života. Natáčení jsem přizpůsobil celý civilní i soukromý život i provoz divadla. Na nějakou dobu jsem se musel vzdát i účasti na restauraci, kterou s bratrem máme,“ dodal.

Satisfakce to byla ohromná a role Karla Arazíma sedla Tomáši Töpferovi jako poklice na hrnec, co říkáte?
Pokud se vám tento sympatický velitel četnické pátrací stanice také zamlouvá, hlasujte pro něj a seriál Četnické humoresky v osmém redakčním duelu.

Pokud však upřednostňujete jiný „druh“ muže, protihráčem četníkovi je šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se svým pořadem Ano, šéfe.
Je to jen ve vašich rukou, máte na výběr.

použitý materiál: www.cetnickehumoresky.cz

Související články:

Reklama