Nová moderní rodinná sága Cesty domů autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavádí diváky už po několik desítek večerů mezi dvě znepřátelené rodiny Bernátů a Kosíků. Seriál o nepřátelství na život a na smrt nasazujeme do redakčního duelu poprvé.

Úvodní díl seriálu Cesty domů byl vysílán v sobotu 18. září 2010 na TV Prima.

V seriálu jde o silný emocionální příběh dvou znepřátelených rodin, o příběh, ve kterém hraje hlavní roli nepřátelství na život a na smrt. Kořeny nenávisti dvou znepřátelených rodů Bernátů a Kosíků sahají až do temné minulosti. Divákům se odehrává příběh, ve kterém ji „možná“ odhalí.

Úvodní díl Cest domů hledal rodiny Bernátů a Kosíků, rodiny dvou známých hradišťských lékařů, které měla znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka byla téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík (Ladislav Potměšil) a MUDr. Rudolf Bernát (Alois Švehlík) spolu měli začít ordinovat. To však dřív zamrzne peklo, než by se ti dva dali dohromady.

V Cestách domů, které se dělí „zatím“ do dvou řad a pěti epizod, si zahrála celá řada našich populárních herců. Za všechny jmenujme Aloise Švehlíka, Jitku Smutnou, Pavlu Vitázkovou, Ladislava Potměšila, Miroslava Etzlera, Jana Dolanského, Simonu Postlerovou, nově i Veroniku Freimanovou, Lenku Vlasákovou, Igora Chmelu ad.

nove

Hrdinové nové řady seriálu Cesty domů II.

My vám však dnes nedáme nahlédnout do hereckých šaten, ale do zákulisí nahrávacího studia, kde vznikala v podání Pepy Vojtka a Lucie Bílé úvodní píseň k seriálu.

KLIKNI : http://www.youtube.com/embed/m6B8JygAsdE

Pokud patříte mezi příznivkyně této rodinné ságy, pošlete jí svůj hlas.

použitý zdroj a foto: www.iprima.cz

Související články

Reklama