Zábavnou, soutěžní talentovou show Česko Slovensko má talent nasazujeme dnes do redakčního duelu poprvé. Jde o pořad, který má jak řadu příznivců, tak také řadu odpůrců. Ke kterým patříte vy?

Česko Slovensko má talent je verze anglické „Got Talent“, což je nejúspěšnější, nejzábavnější a nejsledovanější talentová show na světě. V této soutěži se objevuje velmi různorodá škálu talentů, od zpěváků až třeba po břichomluvce, kaskadéry, krotitele zvěře, apod.

Anglické „Britain’s Got Talent“ (v češtině Česko Slovensko má talent) byla vysílána poprvé na jaře roku 2007. Způsobilo to obrovský zájem široké veřejnosti a během několika měsíců bylo vysílání rozšířeno mezi dalších 27 zemí světa, včetně naší země.
Letos u nás Česko Slovensko má talent běží počtvrté.

Česko Slovensko má talent / 2013

Výhody i „nevýhody“ soutěže

Velkou výhodou této soutěže je, že se jí může zúčastnit téměř každý. Nezáleží na věku ani typu talentu. Účastnit se mohou děti, teenageři, dospělý i důchodci. Ne všichni však mají soudnost a jistou dávku sebekritiky, o tom se ostatně mohli diváci už několikrát přesvědčit.

Další nevýhodou je břitký jazyk někoho z porotců. Letos usedli do poroty opět zpěvačka Lucie Bílá, která je za tu hodnější, nově moderátor Leoš Mareš, který je pro pobavení, a opět hudební producent Jaro Slávik, který má právě ten břitký jazyk a nikoho nešetří.

potrotci

letošní porotci

Vyhrát tuto soutěž není vůbec jednoduché. Show trvá několik měsíců a nejdříve je třeba se prokousat řadou castingů a semifinálových kol, než se účastník dostane do finále. Zároveň v poslední části soutěže přijde na řadu i SMS hlasování diváků.
Ovšem výhra je lákavá: na vítěze čeká prémie 100 000 eur a bude mít možnost vystoupit před autorem této soutěže Simonem Cowellem!

Pokud se rozhodnete svůj hlas dát této zábavné, soutěžní reality show, hlasujte v devátém redakčním duelu.

Použitý materiál: www.iprima.cz/csmatalent2013, www.youtube.com

Související články:

Reklama