Bulvár

Držím jedné jediné barvy pro štěstí. Tou je červená

Červená je barvou štěstí pro čtenářku s nickem lalica. Přečtěte si její příspěvek, za který děkujeme, a třeba pochopíte, proč je tato barva její neoblíbenější.

V dobách svého mládí jsem milovala kontrasty černé a bílé. V mém šatníku se krom svršků těchto barev nacházely pouze barevné kapesníky.¨S přibývajícími léty jsem zařazovala barvy podle svých období . Když bylo růžové, měla jsem v této barvě většinu šatů, sukní, bot a i kabelek. Pak přišlo fialové, zelené.

Dnes se rozhodně držím jedné jediné barvy pro štěstí. Tou je červená, rudá, nachová. Nejvíce zabírá a odskoušeno mám červené spodní prádlo. Ještě se nestalo, že bych od osudu " nevyšťourala" alespoň maličké prťavoučké štěstíčko".

Na začátku roku přišla dcera s tím, že by se chtěla přihlásit na VŠ. Dojala mně hlavně tím, jak se snažila navnadit mně k tomuto šílenství .Víš mami, jak to bude "in", když budeš mít na náhrobku před jménem BC nebo možná dokonce Mgr?!! Zkrátka holka na zabití! Ale červíček zahlodal, proč to nezkusit a nevrátit se do studentských časů. A tak jsme se daly do toho, sháněly literaturu, skripta, informace z internetu.

Aby mi ta spousta informací šla lépe " do hlavy" koupila jsem si pyžamo i noční košili červené barvy. Manžel mně podezíral z jiných úmyslů a pro jistotu chodil spát se slepicemi.V pondělí jsem si oblékla sváteční červené prádlo, novou červenou halenku a vyrazily jsme s dcerou na zkoušky. Přiznám se, že tak jsem se nepotila už spoustu let. Otázek bylo 85 a ke složení přijímacích zkoušek stačilo 35 správných. Mně se jich podařilo " zvládnout " 60 a dceři 70.

Nevím, jaké měli skore ostatní zájemci o studium, ale i kdyby přišel verdikt, že nejsem přijatá, vím, že moje červená opět zabodovala a že mi dala odvahu a chuť změnit můj postoj k životu, překonat lenost a pohodlnost . Červené se proto budu držet i nadále.

Červená je zkrátka DOBRÁ!!!

lalica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

No a jak to dopadlo?

Máte také nějakou barvu pro štěstí, milé ženy-in? Máte nějakou příhodu s barvami, se kterou se s námi chcete podělit? Téma barvy ještě nekončí a jak vidíte, je opravdu široké

napište nám na naši známou adresu redakce@zena-in.cz

Soutěž: další barvu najdete v této novince

 

 

   
08.06.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [3] xenie [*]

  ale jo, cervenou mam rada, jen mam pocit, se obleceni vyraznych barev se rychle okouka...

  superkarma: 0 08.06.2010, 21:56:36
 2. avatar
  [2] poldinka [*]

  Sml23možná je pro někoho dobrá,ale já jí od mládí nemám ráda.

  superkarma: 0 08.06.2010, 17:35:48
 3. [1] mibe [*]

  Jo jo červená je dobrá, taky ji mám ráda Sml67

  superkarma: 0 08.06.2010, 14:40:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme