Sandály pro vás! Jak se vám líbí? Oba modely jsou navrženy tak, aby ovládly srdce i nohy. 

Společnost ECCO® zaznamenala v minulosti obrovský úspěch s modelem Shark. Proto na jaro a léto 2006 představila nové modely Casual Ladies: progresivní a osobitou obuv z řady ECCO®  Supercross a temperamentní a přitažlivou obuv z řady ECCO®  Spark. Oba modely jsou navrženy tak, aby ovládly srdce i nohy.  Návrháři vycházeli z nového, jedinečného konceptu společnosti ECCO®. Podešev plynule přechází v horní část, což je v obuvnickém průmyslu jedinečný konstrukční prvek. Podešev je tak funkční a zároveň stylovou součástí celkového provedení, takže obuv díky tomu vypadá dynamicky a zároveň je výjimečně odolná. 

ECCO®  Spark je dámský sandál, který je zcela jedinečný a přitažlivý. Prvotřídní pohodlí značky ECCO® se spojuje s oslňujícími designem a zářivou paletou barev. ECCO® Spark je fascinující kombinací tvarovaných stélek z polyuretanu potažených usní a vstřikovaných polyuretanových podešví. V návrhářově šejkru tak vznikl výjimečný koktejl nejambicióznějších pohodlných sandálů pro letošní sezonu.

Dámské tenisky ECCO® Supercross jsou stejně nezávislé a jedinečné. Mají vášnivou siluetu a jsou prodchnuté živými barvami. Jsou vyrobeny z příjemné usně, semiše anebo textilie s výraznými gumovými detaily a jedinečnou přímo vstřikovanou podešví s klenbou, která lehké a měkké botě zaručuje stabilitu a pevnost. Podešve jsou vyrobeny přímým nástřikem lehkého polyuretanu, jež obuvi dodává svěžest, vzdušnost a eleganci – dokonce i v horkých letních dnech. 

ECCO®  Spark a ECCO®  Supercross jsou žhavé nové modely plné barev a koření – jde o jedinečný design pro letošní léto. Je to obuv pro ženy, které slepě nenásledují trendy, ale samy je vytvářejí.

         
 
 

 

 

 

 

 ECCO®  Spark                                                  ECCO®  Casul Supercross
 


Sandály ECCO®  Spark se prodávají v barvách bílá, nebesky modrá, šedobílá a karmínová ve velikostech 36 – 42 a jejich doporučená maloobchodní cena je 2 390 Kč. Tenisky ECCO® Casual Supercross stojí 2 190 Kč a jsou k dispozici ve stejném velikostním rozpětí a v barvách oranžová, rajčatová a trávově zelená.

Obuv ECCO® zakoupíte ve značkových prodejnách ECCO® - Na Příkopě 7, Praha 1; Rybná 4, Praha 1; Prodejní galerie Palác Flóra, Praha 3; Nákupní centrum Metropole Zličín, Praha 5; Centrum Chodov, Praha 4.

Reklama