Pro nadcházející zimní sezonu připravila firma Milpex s. r. o. novou kolekci bezešvého funkčního prádla „Dry Cool“. Nabídka je určena nejen pro výkonnostní sportovce, ale i pro širokou sportující veřejnost.

 

Díky svým bohatým zkušenostem z oblasti výroby spodního prádla Vám firma Milpex může nabídnout vysoce kvalitní funkční prádlo, které má módní design a je velmi příjemné na omak.

S ohledem na co nejvyšší pohodlí při nošení je vyrobeno v bezešvé úpravě. To znamená, že krajové záložky jsou vytvořeny již při pletení, takže u nich není jako u klasických švů snížená pružnost, a to při zachování vysoké pevnosti a schopnosti udržet požadovaný tvar. Prádlo se navíc ani po opakovaném namáhání nezačíná nikde párat.

 

K hlavním přednostem funkčního prádla „Dry Cool patří speciálně přizpůsobené Dry zóny“, umístěné na nejexponovanějších oblastech těla (s ohledem na odvod potu). Materiál použitý v těchto vybraných partiích má zvýšenou pórovitost, a umožňuje tak odvádět vlhkost rychleji od povrchu těla. Tím napomáhá k lepší termoregulaci, zvyšování sportovního výkonu a udržuje tělo v suchu.

S přihlédnutím na fyzické odlišnosti mužů a žen je funkční prádlo Dry Cool“ nabízeno v pánské a dámské řadě. Obě řady se tak rozlišují nejen provedením v různých odstínech barev, ale především různým umístěním zmíněných Dry zón“.

Samozřejmostí je kvalitní anatomický střih, který umožňuje dokonalou přiléhavost při zachování maximálního rozsahu pohybu.

 

Přirozené vlastnosti použitých materiálů umožňují rychlé schnutí, nemačkavost, snadnou údržbu. V neposlední řadě zaručují i stálou barevnost a tvar výrobků po častém praní. Dokonalá elasticita zajišťuje maximální funkčnost a rozsah pohybu i při nejnáročnějších sportovních aktivitách.

 

Po zkušenostech z předchozí úspěšné kolekce vyrobené z jemného polyamidového mikrovlákna došlo k rozšíření nabídky o řadu výrobků obohacenou o světoznámé vlákno Coolmax.

 Řada výrobků s vláknem CoolMax® se vyznačuje ještě lepším odvodem vlhkosti, potu a kratší dobou schnutí. Tím výrazně zlepšuje termoregulaci během výkonu i po jeho skončení.

Předností kolekce vyrobené z jemného polyamidového mikrovlákna je materiál velice příjemný na omak a zvýšená elasticita (díky přidanému elastanu).

 

Funkční prádlo Dry cool“ bylo vyvinuto, aby se stalo základní vrstvou Vašeho oblečení pro přímý kontakt s pokožkou ve všech chvílích, kdy si přejete zůstat v suchu a pohodlí.

 

Více informací o nové kolekci funkčního prádla Dry cool“ hledejte na stránkách www.gina.cz

 

Reklama