Styl

„Dry Cool“ – nová kolekce funkčního prádla nabízí opět něco navíc

 

Pro nadcházející zimní sezonu připravila firma Milpex s. r. o. novou kolekci bezešvého funkčního prádla „Dry Cool“. Nabídka je určena nejen pro výkonnostní sportovce, ale i pro širokou sportující veřejnost.

 

Díky svým bohatým zkušenostem z oblasti výroby spodního prádla Vám firma Milpex může nabídnout vysoce kvalitní funkční prádlo, které má módní design a je velmi příjemné na omak.

S ohledem na co nejvyšší pohodlí při nošení je vyrobeno v bezešvé úpravě. To znamená, že krajové záložky jsou vytvořeny již při pletení, takže u nich není jako u klasických švů snížená pružnost, a to při zachování vysoké pevnosti a schopnosti udržet požadovaný tvar. Prádlo se navíc ani po opakovaném namáhání nezačíná nikde párat.

 

K hlavním přednostem funkčního prádla „Dry Cool patří speciálně přizpůsobené Dry zóny“, umístěné na nejexponovanějších oblastech těla (s ohledem na odvod potu). Materiál použitý v těchto vybraných partiích má zvýšenou pórovitost, a umožňuje tak odvádět vlhkost rychleji od povrchu těla. Tím napomáhá k lepší termoregulaci, zvyšování sportovního výkonu a udržuje tělo v suchu.

S přihlédnutím na fyzické odlišnosti mužů a žen je funkční prádlo Dry Cool“ nabízeno v pánské a dámské řadě. Obě řady se tak rozlišují nejen provedením v různých odstínech barev, ale především různým umístěním zmíněných Dry zón“.

Samozřejmostí je kvalitní anatomický střih, který umožňuje dokonalou přiléhavost při zachování maximálního rozsahu pohybu.

 

Přirozené vlastnosti použitých materiálů umožňují rychlé schnutí, nemačkavost, snadnou údržbu. V neposlední řadě zaručují i stálou barevnost a tvar výrobků po častém praní. Dokonalá elasticita zajišťuje maximální funkčnost a rozsah pohybu i při nejnáročnějších sportovních aktivitách.

 

Po zkušenostech z předchozí úspěšné kolekce vyrobené z jemného polyamidového mikrovlákna došlo k rozšíření nabídky o řadu výrobků obohacenou o světoznámé vlákno Coolmax.

 Řada výrobků s vláknem CoolMax® se vyznačuje ještě lepším odvodem vlhkosti, potu a kratší dobou schnutí. Tím výrazně zlepšuje termoregulaci během výkonu i po jeho skončení.

Předností kolekce vyrobené z jemného polyamidového mikrovlákna je materiál velice příjemný na omak a zvýšená elasticita (díky přidanému elastanu).

 

Funkční prádlo Dry cool“ bylo vyvinuto, aby se stalo základní vrstvou Vašeho oblečení pro přímý kontakt s pokožkou ve všech chvílích, kdy si přejete zůstat v suchu a pohodlí.

 

Více informací o nové kolekci funkčního prádla Dry cool“ hledejte na stránkách www.gina.cz

 

   
05.11.2007 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [10] Marie19 [*]

  Hanule — #2 funkční prádlo nění všechno, zkus si koupit takový ten batoh se síťkou na zádech.

  Já spíš přemejšlím jestli od Mipex není i nějaká sportovní podprsenka

  superkarma: 0 26.07.2011, 10:56:07
 2. [9] tudlik [*]

  gentiana: To sice ano, ale pokud se zpotíš, pak ti v bavlně zůstane pot, kterej za chvíli studí a hodně dlouho schne. Termoregulačně je bavlna dobrá, ale neodvádí vlhkost. Což umí funkční materiály. Solei: všechno zpocený moc nevoní..

  superkarma: 0 06.11.2007, 22:23:32
 3. avatar
  [8] Solei [*]

  jedinou nevýhodou je, že když se termoprádlo musí často měnit - cítím nevůni.

  superkarma: 0 06.11.2007, 15:17:43
 4. avatar
  [7] Solei [*]

  termoprádlo používám Milpex ale neznám používám jiné značky. Využívám hlavně první vrstvu jako košilku - vadí mi střídání teplot a neustále je mi zima ostatní vrstvy stačí cokoli co hřeje. Při sportu používám systém vrstev - můj exém by mi za bavlněné triko nepoděkoval.

  superkarma: 0 06.11.2007, 15:16:25
 5. avatar
  [6] Jupíí [*]

  taky nosím bavlnu , tohle tak divně vlhne, vlhkost se srází mezii vrstvami . Takže jsme se propracoval k sestavě tílko, tričko, mikina, bunda a stejně to bylo nahouby. Zlatá bavlna zvlhne - uschne
  Navíc tyhle materiály rychle to oleze a nedá se to pořádně vyprat

  superkarma: 0 05.11.2007, 15:44:06
 6. [5] gentiana [*]

  Onehdá v Respektu psali, že nějaká studentka FTVS testovala ty inteligentní trička a zjistila, že na běžnou aktivitu provozovanou běžnýma lidima bohatě stačí obyčejné bavlněné tričko libovolné značky nebo neznačky.

  superkarma: 0 05.11.2007, 15:05:22
 7. [4] parašutysta [*]

  Tyhle věci potřebuju pro manžela k vánocům. Dobrý tip

  superkarma: 0 05.11.2007, 12:10:06
 8. [2] Hanule [*]

  Funkční prádlo mám, ale stejně jsem mokrá, protože na túru jdu vždy s baťohem na zádech a protože není prodyšný - jsem pod ním mokrá jak (nevím co)

  1. na komentář reaguje Marie19 — #10
  superkarma: 0 05.11.2007, 10:07:15
 9. [1] Nikol [*]

  Výrobky CoolMax znám, Milpex jsem ještě nevyzkoušela, pomalu se ve značkách funkčního oblečení přestávám orientovat. Připadá mi to pořád stejné, jen je vždycky o něco dražší. Tím nechci říct, že by tohle oblečení nebylo dobré, na kolo, turistiku i lyžování už nenosím nic jiného, člověk to jednou vyzkouší a nechce nic jiného.

  superkarma: 0 05.11.2007, 07:36:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme