odsouzene

Sledujete osudy Evy a dalších odsouzených žen v televizním seriálu Odsouzené. Pořad běží každé pondělí a středu na TV Barrandov...

Odsouzené (27)

Alkohol je metla lidstva - kápo a katar jsou díky němu zavření na samotce a barman vydírá Romana za to, co v opilosti řekl v baru. Anjel se dočká poděkování od kápa i katara, Eva se dočká podivné Romanovy návštěvy a otec Evy se snaží přijít na to, co ví barman od Romana. Barbie má další návštěvu - tentokrát je to její matka a chce se smířit.

Odsouzené (28)

Barbie je stále v pokušení koupit si drogy, Eva se snaží ji toho uchránit. Sama se však dostává do maléru právě kvůli drogám. Pro kšeft Grófka dokáže rozdávat i zadarmo - Barbie zase spadne do fetu. Do vězení má dojít tolik očekávaná velká dodávka drog. Vyšetřovatelka Sikorová se stala prozatímní ředitelkou věznice a vyhlásila boj veškerému pašování. Roman se snaží opět vetřít do přízně Evy i jejích rodičů. Nevada prohlédla Maďarčino inkognito a žádá ji o pomoc výměnou za podraz na Grófku. Barbie ještě neví, že má bratra, který ale rozhodně netrpí přílišnou bratrskou láskou.

Odsouzené (29)

Uvidíte v pondělí 7. 12. 2009 ve 21.05.
Grófka se snaží nevěřit, že Luky, místo kterého sedí v base, ji podrazil. Eva sice na chvíli zachránila Barbie od fetu, ale je teď podezřelá z obchodování s drogami v base. Kápo Němec je odvolán z funkce, novým kápem se stává Vrbovská. Němec se ale nevzdává - ví, že Eva není žádný dealer. Přitlačí na Barbie a ta práskne Maďarku. Nevada se Maďarce přizná - venku žádné prachy ulité nemá. Grófka chce po Evě peníze za vyprané drogy. Barbie se konečně dozví, že její bratr nechce, aby dědila po matčině smrti. Matka se při další návštěvě zhroutí přímo v návštěvní místnosti. Katar přestal pít kvůli Anjelovi, další vězeňská láska je na světě.

Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené natáčí TV Barrandov a TV JOJ. Každé pondělí a středu ho můžete od 21.00 sledovat na TV Barrandov. Diskutujte o jednotlivých dílech vždy den po odvysílání na televizní obrazovce v magazínu Žena-in.cz!

Odsouzené na Ženě-in.cz

Profily hrdinů seriálu: Odsouzené ženy: Seznamte se!:

Nestihli jste některý z dílů seriálu Odsouzené? Nevadí, přehrajte si ho na stránkách TV Barrandov zde: Odsouzené

Reklama