Styl

Driclor – nedejte šanci potu

Nemohli jsme se dočkat teplého počasí a tak si konečně užíváme teplého sluníčka a jara se vším všudy! A brzy bude ještě tepleji! Letní počasí, vysoké teploty, stres, střídání teplot díky klimatizovaným místnostem – to vše má vliv na teplotu našeho těla a jeho termoregulaci, kterou zná každý z nás. S krásným počasím a teplem je však spojené pocení a nepříjemné nadměrné pocení. Těmto stavům se ale nevyhneme - pocení je přirozený proces těla, který jej ochlazuje a chrání před přehřátím.

Někdy je ale pocení problémem: Pokud se hodně potíte, necítíte se dobře. Nejen, že máte vlhké či mokré oblečení nebo vlasy, také na sebe poutáte negativní pozornost. Pot, usazený na pokožce a v oděvu totiž může nepříjemně zapáchat, což okolí cítí. Pokud někomu podáte ruku, která je zpocená a mokrá, je to nepříjemné nejen vám, ale také tomu, kdo vaši ruku tiskne. Pokud se vám více potí nohy, je pro vás zutí na návštěvě nepříjemným zážitkem. Díky těmto zkušenostem hledáte logicky přípravek, který zmírňuje pocení a zabraňuje vzniku tělesného pachu.

Hledáte účinný přípravek, který vám pomůže v boji proti nadměrnému pocení? Vyzkoušejte antiperspirant Driclor, který je vhodný k péči o potící se pokožku, především v podpaží, na rukou a nohou.

Driclor – nedejte šanci potu

DriclorDriclor je určen speciálně na pomoc proti nadměrnému pocení.

Výrazně nižší pocení již za týden!

Antiperspirant Driclor obsahuje látky zmírňující pocení, čímž také zabraňuje vzniku tělesného pachu. Potní žlázy se nejprve mechanicky uzavřou, tím mohou snížit tvorbu potu. Přebytečná voda v těle nezůstává, pouze se vyloučí jinou cestou. Přípravek v žádném případě neslouží k léčbě nadměrného pocení.

Jak se Driclor používá?

Driclor se nanáší na ruce, nohy nebo do podpaží pouze jednou denně. Prvních 7 až 10 dní se doporučuje používat Driclor 1x denně večer těsně před spaním. Před aplikací je nutné si důkladně vysušit podpaží, pokud se vysprchujete, aplikujte Driclor nejdříve ½ hodinu poté. Driclor se nemá používat s depilačními krémy a nejméně 24 hodin před oholením/po oholení podpaží. Během dne se antiperspirant už nepoužívá. První výsledky je možné zaznamenat již týden od začátku používání. Při zmírnění projevů pocení je možné omezit používání Dricloru, stačí jej aplikovat pouze dvakrát týdně, později i méně často. Více informací najdete na http://bezpotu.cz/

Dejte si pozor při použití, Driclor se nesmí nanášet:

 • Na porušenou a podrážděnou pokožku.
 • Na vlhkou pokožku – mohl by způsobit podráždění.
 • Na oděv – mohl by způsobit zabarvení oděvu.
 • Pokud je uživatel citlivý na některou ze složek obsažených v přípravku.

Nepoužívejte depilační krémy a neholte si podpaží (případně oblasti, kam Driclor nanášíte) nejméně, 24h před a po použití Dricloru.

Na našich stránkách proběhlo v minulých letech testování Dricloru. Bylo úspěšné, na téma pocení mnoho čtenářek reagovalo, že je tento problém trápí a že jej řeší. Jak dopadlo testování, si můžete přečíst v uveřejněném článku, pokud tento problém trápí i vás, může být pro nás návodem pro vyzkoušení přípravku Driclor.

Testování antiperspirantu Driclor: Jaké jsou vaše zkušenosti?

   
17.06.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] cilani [*]

  kobližka — #7jj, mně fakt vyhovuje

  superkarma: 0 18.06.2015, 07:53:24
 2. avatar
  [7] kobližka [*]

  cilani — #3 To jako myslíš kamenec,který pánové používali při holení?

  1. na komentář reaguje cilani — #8
  superkarma: 0 17.06.2015, 20:52:19
 3. avatar
  [6] vladka321 [*]

  cilani — #5Děkuji moc za odpověď, rozhodně se po něm podívám Sml16

  superkarma: 0 17.06.2015, 15:15:21
 4. [5] cilani [*]

  vladka321 — #4 koupila jsem ho v tetě nebo v dm, teď už si nevzpomenu. Je to malinká kostička bílého šutru (odhadem 6 x 3 x 3) mně to pomáhá i na zanícení zarůstajících chloupků..

  1. na komentář reaguje vladka321 — #6
  superkarma: 0 17.06.2015, 15:10:35
 5. avatar
  [4] vladka321 [*]

  cilani — #3Moc by mne zajímalo, kde kamenec seženu?

  1. na komentář reaguje cilani — #5
  superkarma: 0 17.06.2015, 14:30:05
 6. [3] cilani [*]

  Tak já objevila kouzlo kamence, tím se potřu v podpaží, po chvíli nastříkám ještě deo a ani v tom vedru, co bylo o víkendu, jsem celý den nebyla vůbec cítit potem. Nezabraňuje úplně pocení, ale nějak brání těm bakteriím, takže člověk nesmrdí.. Výhodou je, že to stojí pár šupů (cca 70kč ale ono to neubývá) a můžete to použít normálně po holení, kdy se kamenec namočí a potře se jím osušená pokožka. Póry se zatáhnou, desinfikuje to a hodně mi to s kůží pomohlo..

  1. na komentář reaguje vladka321 — #4
  2. na komentář reaguje kobližka — #7
  superkarma: 1 17.06.2015, 08:19:59
 7. avatar
  [2] hubajda [*]

  ja bych pujcila meho muze na testovani muj muz se poti aj v zime

  superkarma: 0 17.06.2015, 08:13:27
 8. [1] ZdenaZ [*]

  Sml67

  superkarma: 0 17.06.2015, 07:35:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme