Bulvár

Drew Barrymoreová je bez chlapa šťastná!

 

V novém filmu o nepovedených vztazích, který u nás bude distribuován pod názvem Až tak moc tě nežere, bude Drew Barrymoreová (33) představovat zoufalou mladou ženu, jež nemá štěstí na chlapy. Ale v reálném životě tvrdí, že je bez chlapa šťastná!

„Sama jsem už osm měsíců,“ uvádí diva pro server E! News. „Nežiju v žádném špatném vztahu, a to je skvělé!“

Barrymoreová v novém filmu zazáří vedle celé řady účinkujících, včetně svého bývalého partnera Justina Longa. A říká, že jsou stále dobří přátelé.

Je to zřejmě proto, že Justin se držel jednoho z pravidel Barrymoreové: Když už je načase skončit nefunkční vztah, tak čestně.

„Aby mi to vůbec neřekl? To mě naštve ze všeho nejvíc,“ říká slavná herečka. „Dokážu to přijmout. Už jsem velká holka. Alespoň tak vím, na čem jsem. Jé, kdyby mi tak řekl, že mě nežere. Tak tady, myslím, není co řešit. Jaká úspora času!“

Hvězda z Charlieho andílků také nostalgicky vzpomíná na svou první lásku, Alexe Rubensteina.

„Nechával mi milostné dopisy ve smetí,“ svěřuje se Drew serveru E! News. „Nevím, co to mělo znamenat, ale vždycky se ujistil, že se dívám, hodil dopis do koše a zmizel. Pak jsem si psaníčko vytáhla.“

Z tohohle vztahu prý ale nic moc nebylo. „Bylo nám šest nebo sedm. Bylo to takové klidné a nevinné,“ usmívá se hollywoodská star.

 

   
27.01.2009 - Společnost - autor: Korzo

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme