Domácnost

Dřevěné dveře ničím nenahradíte

Dřevo je synonymem trvalé hodnoty, přirozené krásy i zdraví. Dřevo dýchá, stárne do krásy a zútulní každý interiér. Jen těžko byste mu hledali konkurenci.

Dřevo je v interiéru nedocenitelným materiálem. Jeho přirozený vzhled je za každých okolností originální – nikdy nenarazíte na dva kusy dřevěného nábytku, které by byly zcela identické. Dřevo ze své podstaty navozuje příjemnou a útulnou atmosféru. I ten nejstudenější interiér se rázem promění v „zabydlený“ pokojíček, ve kterém se budete cítit jako doma. Krom toho vyniká dřevo i celou řadou pozitiv.

dveře

Výsledek obrázku pro wood interior door

Především je odolné a trvanlivé. Jeho životnost téměř nemá konkurenci. Vždyť ještě na starých hradech najdete prastaré dubové truhlice a skříně, které nevydržely roky ani desetiletí, ale celá staletí. Dřevěné dveře jsou tedy nesmrtelné, jak svým vzhledem, tak i díky své životnosti. V naší nabídce najdete interiérové a vchodové dřevěné dveře, které zútulní vaši domácnost a propůjčí jí jiskru originality.

Dřevěné interiérové dveře přečkají generace

Interiérové dveře dřevěné sice mohou v počátku představovat vyšší investici, později ale zjistíte, že se jejich pořízení vyplatí. Ačkoliv můžete vždy koupit i levnější dveře, než jsou dveře dřevěné, jen u dřevěných dveří lze bez rozpaků říci, že stárnou do krásy. Lze je snadno opravit a repasovat, ale i bez úprav pouze s řádnou pravidelnou péčí jim každá vráska navíc přidává na eleganci a šarmu. Tím se dotýkáme i další výhody. Pokud se vám vzhled dřevěných dveří „omrzí“, nemusíte je měnit a vyhazovat. O jiný design se postará zbroušení a nový lak nebo moření.

dveře

Vlastnosti dřevěných dveří ovlivníte výběrem dřeviny

Vlastnosti interiérových dřevěných dveří navíc ovlivníte i vy sami výběrem konkrétní dřeviny. Kupříkladu dub je známou stálicí a nekorunovaným králem všech stromů. My si ho ceníme především pro jeho odolnost, tvrdost, houževnatost a skutečně velmi vysokou životnost. V naší nabídce najdete interiérové dveře z masivu ze sukatého i bezsukého dubu.

Méně sukovitou kresbou vyniká dřevo smrkové, které si získá vaše srdce zejména díky charakteristické vůni. Ano, všichni si asi okamžitě vzpomeneme na voňavý vánoční smrček. Podobně zútulní interiér i smrkové dveře. A tím rozhodně nejsme u konce, vyberte si z široké škály dřevin pro vaše interiérové dveře z naší nabídky. Každá je originální a stane se osobitým doplňkem vašeho interiéru.

dveře

TYTO VŠECHNY DŘEVINY DOKÁŽEME ZPRACOVAT V DOKONALÉ DVEŘE :-)

Vchodové dveře z českých smrků vás okouzlí

Dřevěné mohou být i vaše vchodové dveře. O pozitivech dřeva již bylo řečeno dost, jistě si již dokážete představit vchodové dřevěné dveře jako okouzlující šperk. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní vchodové dřevěné dveře z českých smrků v několika různých povrchových úpravách. Vybírejte pohledem - vchodové dveře se vám musí líbit, okouzlit vás. To dřevo umí. Dřevěné vchodové dveře jsou přirozeně elegantní.

dveře

Toužíte po nových vchodových dveřích z dřevěného masivu? Nebojte se jejich výměny ani tehdy, když zrovna nestavíte novostavbu. Dřevěné dveře z naší nabídky lze osadit i do vašich stávajících ocelových zárubní.

Dřevěné dveře jsou stálicí klasicky zařízeného interiéru i toho, který se řídí těmi nejnovějšími trendy. Nikdy vám nezevšední, nevyjdou z módy a budou po desetiletí zdobit vaši domácnost. Co víc si přát? Pokud byjste si přeci jen u nás nevybrali, tak pro Vás máme i velice kvalitní in teriérové dveře CAG, které vyrábíme v kvalitním laminátovém nebo dýhovaném opláštění.

Ke dřevěným vstupním dveřím a ke dřevěným interiérovým dveřím potřebujte i kvalitní dveřní kování, které podtrhne krásu přírodního dřeva. U vstupních dveří je důležitá i bezpečnost, volte raději bezpečnostní kování od českých výrobců jako je třeba Rostex nebo MaT.

dveře

 
Dřevěné dveře si musí každý osahat a obhlídnout pěkně z blízka. Proto pro Vás máme největší prezentací dřevěných (masivních) dveří v ČR. Přijďte se podívat na vlastní oči dop našeho showroomu v Praze 4 – www.mand.cz.
   
02.12.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] Mirek1 [*]

  Dřevo je dřevo žena má ráda jeho vůni

  superkarma: 0 02.12.2016, 12:02:22
 2. avatar
  [6] hubajda [*]

  zrovna takove budem kupovat mame vchodove a ted jeste interierove ,mam rada drevo a celej domek delame do venkovskeho stylu

  superkarma: 0 02.12.2016, 11:16:49
 3. [5] bobani [*]

  dřevem se nedá nikdy nic zkazit

  superkarma: 0 02.12.2016, 10:06:40
 4. avatar
  [4] RenataMor [*]

  Sml67Sml67

  superkarma: 0 02.12.2016, 10:01:59
 5. avatar
  [3] luneta [*]

  máme zasunovačky

  superkarma: 0 02.12.2016, 08:58:43
 6. [2] Andreadornova [*]

  Dřevěné dveře máme všude

  superkarma: 0 02.12.2016, 07:59:09
 7. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  krásné,mám ráda dřevoSml67

  superkarma: 0 02.12.2016, 00:32:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme