dreft

Mnoho dnešních módních tkanin vyžaduje jemné praní. Jistě tyto situace znáte. Pokud je nevyperete správně, mohou do značné míry ztratit svůj původní tvar, barvy vyblednou a vlákna zplstnatí. Jemné praní nemusí být pro ochranu jemného oblečení dostačující a důležitý je také prostředek, který při praní použijete!

dreftProto je nutné, abychom svému oblíbenému prádlu, které tak rádi nosíme dopřáli dobrou péči výběrem vhodného pracího přípravku. Tím je novinka ve světě praní - přípravky Dreft

Proč vám chceme doporučit používat Dreft na praní jemného oblečení?

  • Dreft je novinkou v nabídce šetrných pracích prostředků.
  • Složení Dreftu s přírodními výtažky heřmánku obsahuje pokrokovou složku Fiberfl ex, která pomáhá chránit jemné oblečení proti ztrátě původního tvaru.
  • Oblečení z jemných tkanin se může snadno vytáhnout. Dreft obsahuje složku Fiberfl ex, která pomáhá dodat pleteným bavlněným vláknům pružnost a obklopuje je jako spirála. Pomáhá tak chránit jejich tvar.
  • Řada výrobků Dreft nabízí možnosti pro jemné praní a pro praní oblečení osob s citlivou pokožkou.
  • Praní prádla osob s citlivou pokožkou může vyžadovat péči navíc. Varianta Dreft Baby & Sensitive představuje správnou volbu.

Z jakých přípravků Dreft si můžete vybrat?

dreft

Dreft Delicates & Color: obsahuje složku Fiberfl ex, která pomáhá chránit oblečení vyráběné z jemných material a předcházet ztrátě jeho tvaru a pomáhá chránit jeho barvu.

Dreft Black: je speciálně navržen tak, aby pomáhal chránit tmavou barvu černého jemného oblečení.

Dreft Baby & Sensitive: je dermatologicky testován. Během těchto testů nezpůsobil podráždění citlivé ani dětské pokožky.

Nezapomeňte!

Pokud chcete o své oblečení pečovat správným způsobem, měla byste se řídit pokyny, které jsou uvedené na etiketách oblečení. Dodržování těchto pokynů vám pomůže dosáhnout dobrých výsledků praní a oděvy vám budou sloužit déle. Prací prostředek Dreft je vhodný jak pro praní v automatické pračce, tak i pro ruční praní. Etiketa na oblečení poskytuje informace, zda je oděv třeba prát ručně nebo v pračce při nízké teplotě a že se nesmí ždímat.

Více najdete na www.dreft.cz

Reklama