Styl

Dream of Pink

 

Proměňte svůj svět v místo plné růžových snů, které voní

 

Nejnovější limitovaná edice oblíbené dámské vůně LACOSTE Touch of Pink přináší všem mladým dívkám a ženám nepostrádajícím chuť do života a zažívajícím stale nová dobrodružství plnou náruč snů. LACOSTE Dream of Pink je plná radostných a zářivých tónů, které evokují bohatou náruč květin s jemně sladkým podtónem. Dotek exotického santálového dřeva je vstupenkou do samotného nitra snové říše až tam, kde jsou ukryta její nejtajnější přání. Stejně jako každá cesta, která míří k samému vrcholu, je i Dream of Pink plná vnitřní touhy a vášně po budoucích zážitcích.

 

VŮNĚ

Dream of Pink vychází ze stejného základu jako její starší „sestra“ Touch of Pink – je svěží, ovocná a nechybí v ní čerstvé květy. Jiskří v ní lehkost s pocitem svobody a absolutní pohody. Podle Willa Andrewse, autora vytvářejícího pro P&G nové vůně, tkví tajemství Dream of Pink v originálním propojení lotosového květu a růží v srdci vůně. “Lotosy žijí nenápadně pod hladinou vod, aby v ten pravý čas ozdobily hladinu svými úchvatnými květy, které se na noc uzavírají a klesají pod vodu, a druhý den se ráno opět vynořily – čisté a půvabné jako sen, který je hlavní inspirací naší nové Dream of Pink.”

 

Hlava

Vůně se otevírá osvěžujícím akordem šťavnatého červeného ovoce – rybízu, malin, jahod, jehož chuť skvěle vyvažuje chladivý doušek ledového čaje.  

 

Srdce

Nevinný tón lotosových květů vyjadřující čistotu srdce i mysli odedávna představuje symbol pro dlouhý život, zdraví a štěstí. Růže je pro změnu už po staletí vnímána v květomluvě jako znak lásky a krásy. Jejich spojením bylo dosaženo žensky ušlechtilé květinové kompozice vyznačující se neuvěřitelnou lehkostí a zároveň energií. 

 

Základ

Smyslnost exotického santálu zdůrazněná stopou pižma v nás vyvolává představu vášně důkladně skryté v našich snech, které se však během okamžiku mohou stát i skutečností.

 

 

FLAKON

Flakon i krabička LACOSTE Dream of Pink jsou pojaty v mladistvém odstínu růžové evokujícím původní podobu Touch of Pink.

 

Základem je stejný tvar flakonu jako u Touch of Pink, ale jemně zúžený. Flakon Dream of Pink provedený z transparentního skla má – stejně jako půvabná dívka, která ráda tančí – štíhlý pas, od něhož se lehce rozevírá do pomyslné zvonovité „sukénky“, která zavíří při rychlé taneční otočce. Téměř průhledný vršek je korunován stříbřitým masivním uzávěrem, kdežto směrem dolů k základně nabírá flakon na intenzivním růžovém odstínu, což mu v celku propůjčuje dojem temperamentu a energie. Světle růžová krabička se stříbřitými detaily opakuje tvar flakonu.

 

LINIE

 

EdT                              50 ml                        1.450,- Kč

EdT                              90 ml                        1.899,- Kč

Body Lotion               150 ml                           699,- Kč

 

Více na www.fann.cz, kde si můžete vše objednat!

   
16.06.2008 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] wich [*]

  Ťapina: A to přitom používám momentálně jenom 2 vůně, které průběžně, když dojdou dokupuju (plus další, co mám na poličce, ale momentálně není nálada). Je to můj koníček. Mám asi nějak více vyvinutý čich, tak si to takhle zpříjemňuju

  superkarma: 0 17.06.2008, 20:14:28
 2. avatar
  [8] Ťapina [*]

  wich: Obdivuju, jak si dokážeš zapamatovat vůně. Já vylezu z parfumerie a už nevím, jak co vonělo, maximálně si zapamatuju, co se mi líbilo x nelíbilo.

  superkarma: 0 17.06.2008, 16:57:10
 3. avatar
  [7] wich [*]

  Monina: Koukám, že ti voní i lehce nasládlé vůně, Eclat d Arpége je nádherný . Zkus ji, najdeš v ní něco svěžího i pikantního zároveň. Třeba nebudeš cítit ty ostré tóny, co já a nebo na tebe naopak budou působit příjemně .

  superkarma: 0 16.06.2008, 22:00:58
 4. avatar
  [5] wich [*]

  Jinak tyhle x-té odnože vůní jsou hrozně provařené a většinou už za moc nestojí

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:51:44
 5. avatar
  [4] wich [*]

  Voněla mi jen chviličku. Je příjemně svěží, ale po čase z ní začínají vylézat hlavně ostré tóny, ty moc nemusím. Já radši ty jemné, zelené.

  Monina: Napiš mi, jaký typ vůní ti voní a já ti řeknu, jestli ti bude vonět i tato Lacoste

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:35:06
 6. [1] Mánek [*]

  dostala jsem pouze vzoreček, ale je krásně ovocná, moc mi voní

  superkarma: 0 16.06.2008, 08:50:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme