Léto je pryč, doba dovolených skončila, ale moře můžeme mít částečně na dosah. Kde? Osobnosti českého showbyznysu se včera odpoledne sešly, aby otestovaly kosmetickou novinku HB kosmetiky s obsahem minerálů z Mrtvého moře...

mrtvemore

Na setkání s léčivými výrobky z mrtvého moře dorazila Ivana Jirešová, která se vrhla především na očichávání protistárnoucích olejů ve spreji. „Teď budu konečně mladší a budu se líbit Viktorovi,“ dodává Ivana, které se líbilo tělové máslo, kterým chce masírovat svého přítele Viktora. „Hned večer to na něm vyzkouším,“ usmála se Jirešová.

jiresova

Uršula Kluková výrobky z Mrtvého moře zná a pochvaluje si je.

ursula

Uršula si rozuměla s baletním mistrem Vlastíkem Harapesem.

hara

Vlastimil dokonce vrhnul na ochutnávání některých produktů z pánské řady kosmetiky: „Ten voní, wau, hned dnes ho vyzkouším ve sprše, i když tam budu sám,“ zalaškoval Vlastimil.

vlasta

Světlana Nálepková, vzhledem k její mladistvé pleti, byla vybrána k testování hedvábného séra.

nalep

Dorazila i Kateřina Kornová. Všichni se podivovali nad jejím vzhledem, jak mládla. Jaký je její recept? „Já jsem začala zase chodit do školy, v mém věku být školačkou je opravdu náročné a hlavně musím dělat zkoušky z tělocviku, nejhorší jsou pro mě kliky a cvičení na hrazdě,“ dodává o záludnostech studia Kateřina Kornová.

Magnetickou masku pak namatlaly Kateřina Kornová společně s Ivankou Jirešovou také na finalistu Muže roku, Vojtu Zvěřinu.

zverina

Zdroj a foto: tisková zpráva, David Novotný

Reklama