.

Drama pod lávkou

Cestování

Drama pod lávkou

Ahojte žena-inky,
chtěla bych se s vámi podělit o zážitek z jízdy na kanoi po řece Vltavě. Ještě teď mi běhá mráz po zádech, když si na to vzpomenu...

Tenkrát mi bylo asi sedmnáct a byly to mé druhé prázdniny na lodi. Všechno bylo super, počasí se vyvedlo, skvělá parta lidí, večerní táboráky, popíjení, povídání... I na lodích nám to celkem šlo, občas se někdo udělal, ale to už k vodáctví tak nějak patří.

Jednoho dne jsme dopluli k jezu. Už přesně nevím, který to byl... Vystoupili jsme, lodě jsme vytáhli a šli omrknout, kudy tu záludnost zdoláme... Od břehu ke šlajsně byla asi 2-3metrová lávka, těsně nad vodou, proud tu byl dost silný. A jak tak na té lávce stojíme a obhlížíme, jak to ostatním plujícím jde, najednou kde se vzala, tu se vzala, k lávce přijela loď, na ní dvě holky, proud je strhával pod lávku.

Snažili jsme se je s klukama vytáhnout, ale šlo to těžko, ten proud byl opravdu silný. Pomalu nám začínaly docházet síly, jedna z holek už byla pod lávkou. Nakonec jsme je, ani nevím jak, obě vytáhli. Loď se i se zbytkem nákladu utopila. Až později mi došlo, co jsme vlastně udělali, ty holky měly fakt štěstí.

A proto všem vodákům přeji pohodovou jízdu, a aby se v pořádku vrátili domů...

Sepy


Děkujeme za krásný a dramatický příspěvek i za přání... Já obzvlášť, protože vodu letos plánuju :).

Zažila jste nějakou šílenou jízdu? Jak jste na tom Vy a dopravní prostředky? Které jsou Vaše nejoblíbenější? A se kterými si naopak nerozumíte?

Napište nám o tom na redakce@zena-in!

   
28.06.2007 - Zahraničí - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [3] chuchu [*]

  Přítel teď jede na raft do Slovinska.. chjooo, to budou nervy, jestli se mi vrátí....

  superkarma: 0 28.06.2007, 10:55:09
 2. avatar
  [2] hanika [*]

  já jedu příští týden Ohři a v srpnu plánujeme Vltavu Jezdíme i s dětma a se a je to pokaždé super i když nám občas zaleze za mraky. Je to nejlepší dovča co znám

  superkarma: 0 28.06.2007, 10:38:54
 3. avatar
  [1] arjev [*]

  Vodáci to nemají lehké,kolikrát ani ti zkušení.

  superkarma: 0 28.06.2007, 10:09:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme