Bulvár

Dracula a Monte Cristo namlsali čtenářku Ulu

Muzikálová fanynka Ula má vysokou laťku a jen tak už ji nepřekvapí. Děkujeme za příspěvek a vy si přečtěte její zážitky ze zákulisí muzikálu Drácula.

Vážená redakce, muzikály jsem navštěvovala hlavně v době, kdy jsem byla svobodná a byl na ně čas. Jezdili jsme pravidelně s našimi spolupracovníky do Prahy na Drákulu - toho jsem viděla třikrát. Byla to tenkrát tak krásná a výpravná podívaná, že mi prostě jedno představení nestačilo.

 Jednou jsme v rámci setkání se zajímavými osobnostmi byli i v zákulisí Kongresového centra těsně před představením. Jeli jsme společně s dětmi ze střední školy, já jako pedagogický doprovod. Tentokrát jsme měli setkání s Ivetou Bartošovou, která byla čerstvě po mateřské dovolené, plná elánu a radosti ze života... kdeže loňské sněhy jsou. V zákulisí jsme viděli ten stres před začátkem, ale také krásné kostýmy, přátelskou atmosféru a radost z toho, že všechno klape. Děti se trochu vyděsily krvinek, které hrají v muzikálu taky. Byly tak zmalované, že v tom šeru budily hrůzu.

Pak jsem byla též na muzikálu Monte Cristo, který byl též moc pěkný, hlavní představitel Daniel Hůlka se do role též hodil a bylo to příjemné kulturní odpoledne.

Po delší době jsme navštívili pak muzikál Kleopatra, ale vzhledem k tomu, že jsme byli už namlsaní výpravnými muzikály, tento se nám již moc nelíbil. Ale výkony herců a zpěváků byly dobré.

Nedávno jsme si s manželem pustili na DVD muzikál Angelika a i když jsme si říkali, že si tím uděláme příjemný večer, asi po dvaceti minutách jsme to vypnuli, protože se na to nedalo dívat.

Škoda, že jsem nezažila Laďku Kozderkovou, protože ta byla ve své době hvězda Karlínského divadla.Odešla z tohoto světa moc mladá a její  výkon ve Zvonokosech i Hello Dolly! jsem viděla jen ze záznamu. Myslím, že kdyby žila, byla by v dnešní době hvězda muzikálového nebe.

Hezký den.Ula

Nechci vám brát ulize, ale při vší úctě k Laďce Kozderkové, by jí dnes bylo tolik let, že by ji už asi nikdo neobsazoval. Ale ve své době byla jistě uznávanou hvězdou Karlína

Máte také nějaké milované muzikály, milé ženy-in? Napíšete nám o nich? Doporučíte nám nějaký?Podle čeho si muzikály vybíráte? Máte ráda jednoho autora, nebo vás spíš láká titul? Který muzikál byl pro vás ten nej?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

   
06.06.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. [2] pinokio [*]

    kdysi jsem taky na muzikály chodila,teď mi to připadá,že nic moc.Sml15

    superkarma: 0 06.06.2011, 15:07:57
  2. [1] ula [*]

    Já vím, že by pro ní asi teď už nebyly role... ale výborná byla, to je fakt.

    superkarma: 0 06.06.2011, 14:32:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme