Čtenářka PBD miluje cynický humor Dr. House a zamýšlí se nad tím, že je na trhu mnoho postav jako přes kopírák. Děkuji Vám PBD za Váš příspěvek. Myslím, že cynický humor Dr. House je blízký mnoha lidem. Ta postava je chytře vystavěna.

Dobrý den,

nejsem milovník postav co sebou tahají pekáče buchet na břichu ani přeslazených romantických hrdinu či nezničitelných akčních hrdinů,kterým věřím leda tak jméno v závěrečných titulkách:)

 I přesto by se oblíbených postav by se v „ukecaném nábytku“ asi našlo více,ale zmíním jen jednu,a to je postava Dr.House. Mám ráda jeho cynismus a ironii. A moc se mi líbí jeho „český hlas“ - hlas pana Martina Stránského.

Vůbec tento dabér je můj neoblíbenější.A nejen jako dabér,ale i jako interpret audioknih (mj. knihy z trilogie Milénium - Stieg Larsson) Opravu mám moc ráda zastřený můžný hlas p. Martina Stránského a přijde mi,že  dabuje osoby tak nějak na míru,ke kterým jeho hlas sedne - nebála bych se říct že jde o stejné typy jako jen on sám.Aktuálně jeho hlas slýchávám v seriálu Walking Dead ( Živí mrtví  ).

Seriálových a filmových hrdinů můžeme vídat (nejen) v televizi nepřeberné množství,ale spousta z nich je jako přes kopírák a jsou to tak nějak stále se opakující typy postav. Naštěstí jsou i takové filmové/seriálové postavy,které s davy „vyčuhují“ a zanechají znatelnou stopu v davu filmových/seriálových postav. A mezi ně,podle mě,právě patří Dr.House( jeho slovenská napodobenina Dr.Ludský není špatná,ale je to napodobenina) nebo Sheldon Cooper ( The Big Bang Theory).

Mohla bych napsat takových postav i trochu více,ale nechci z tohoto příspěvku dělat televizní program:)

PBD
Text nebyl redakčně upraven


Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

  • Milujete filmové kulturisty?
  • Nebo raději drsné romantiky?
  • Něžné ztřeštěnce?
  • Chlípné ďáblíky?
  • Máte jednoho filmového herce, či postavu, kterou milujete?
  • Z koho hereckého umění, ve které roli, jste paf?

Své úvahy, příběhy, vyznání, ukázky z filmů, prostě cokoliv vás k tématu dne napadne, posílejte na známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která přispěje k dennímu tématu, dnes kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama